مذاکرات استقلال و نکونام همچنان ادامه دارد

حاشیه های فوتبالی : درحالیکه در رسانه ها عنوان شده است که نکونام پیشنهاد استقلال را رد کرده، اما مذاکرات بین طرفین همچنان ادامه دارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

مذاکرات استقلال و نکونام همچنان ادامه دارد

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، بحث حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال، به یکی از عجیب ترین اتفاقات فوتبال ایران تبدیل شده است. طی روزهای گذشته اخبار فراوان و متفاوتی درخصوص همکاری سرمربی فولاد با آبی های پایتخت منتشر شده که بسیاری از این اخبار صحت نداشته است.

در تازه ترین تغییر و تحولات درباره حضور این سرمربی جوان در استقلال، خبری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه نکونام پیشنهاد حضور در استقلال را رد کرده که چنین موضوعی صحت ندارد.

طبق اخبار واصله، مذاکرات میان نکونام و مدیران استقلال همچنان در جریان است و طرفین به دنبال راهکاری برای دستیابی به توافق نهایی هستند. مذاکراتی که تاکنون مثبت پیش رفته اما هنوز توافق نهایی در این زمینه حاصل نشده و قراردادی نیز بین طرفین به امضا نرسیده است.

با این حال، به نظر می رسد که نکونام برای جدایی از فولاد و حضور روی نیمکت آبی ها مشکل خاصی نداشته باشد و باید دید چه زمانی صحبت های طرفین برای دستیابی به توافقی جامع و کامل به نتیجه می رسد. در پایان با قطعیت می توان از مثبت بودن روند مذاکرات طرفین خبر داد و رد شدن پیشنهاد استقلال از سوی نکونام صحت ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا