مدافع تاتنهام از زورگیری مسلحانه جان سالم به در برد

حاشیه های فوتبالی : مدافع اسپرز در حالی که در تعطیلات به سر می‌برد در کشورش مورد هدف زورگیری قرار گرفت. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

مدافع تاتنهام از زورگیری مسلحانه جان سالم به در برد

به گزارش حاشیه های فوتبالی، امرسون رویال مدافع تیم فوتبال تاتنهام از یک افسر پلیس برزیلی که او را از دست یک سارق مسلح در سائوپائولوی برزیل نجات داد، تشکر کرد. رویال 23 ساله لحظاتی قبل از اینکه مورد هدف زورگیر مسلحی قرار بگیرد؛ با یک افسر پلیس در خارج از یک کلوپ شبانه در حال عکس گرفتن بود که سارق روی او اسلحه کشید و از وی خواست تا ساعت و دیگر وسایل ارزشمندش را به او بدهد. در همان حین افسر پلیس که خارج از مأموریت و با لباس شخصی بود، با بیرون آوردن اسلحه‌اش، سارق را تعقیب کرد و به تبادل آتش با او پرداخت. مدافع تاتنهام در این ماجرا مشکلی برایش به وجود نیامد.

رویال 23 ساله با انتشار پیامی در حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» خطاب به پلیسی که جانش را در این حادثه نجات داد، نوشت: «برای همیشه از تو سپاسگزار خواهم بود. خدا فرشتگان را به زمین می‌فرستد، این موضوع هر روز در زندگی من تأیید می‌شود. این انسان که من او را فرشته می‌نامم، جان خود را به خطر انداخت تا زندگی مرا نجات دهد».

استوری اینستاگرام امرسون رویال عکسی را نشان می‌دهد که لحظاتی قبل از حمله با افسر پلیس در شهر آمریکانا در شمال سائوپائولو گرفته بود. رسانه‌های محلی گزارش دادند که سارق مسلح و افسر پلیس 29 گلوله رد و بدل کردند که منجر به مجروح شدن سارق از ناحیه کمر شد. پلیس برزیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که سارق پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد و رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که جان او در خطر نیست.

این مدافع برزیلی که فصل گذشته 41 بازی برای تاتنهام انجام داد، در حال حاضر در تعطیلات و در کشور خود به سر می‌برد و با خانواده و دوستانش در کلوپ شبانه نیو تریپس جشنی برپا کرده بودند. او اندکی پس از ترک این کلوپ شبانه درست قبل از ساعت 3 بامداد به وقت محلی هدف زورگیر مسلح قرار گرفت.

خشونت با اسلحه در برزیل رایج است و در سال 2020 این کشور بیش از 40 هزار مورد مرگ ناشی از سلاح را ثبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا