رونمایی از چهار خرید استقلال؛ بعد از انتخاب سرمربی

حاشیه های فوتبالی : محمد مومنی عضو هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که به‌زودی از 3، 4 خرید آبی‌پوشان رونمایی خواهد شد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

رونمایی از چهار خرید استقلال؛ بعد از انتخاب سرمربی

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، جذب بازیکنان نامداری مانند علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر و مذاکره با چند بازیکن دیگر از سوی پرسپولیسی‌ها باعث شد تا حساسیت هواداران استقلال نسبت به نقل و انتقالات این باشگاه افزایش یابد.

آبی ها تمام تمرکز خود را روی انتخاب سرمربی جدید گذاشته‌اند با این وجود مذاکراتی را با چند گزینه مختلف انجام داده‌اند تا پس از انتخاب سرمربی، از آنها رونمایی کنند.

این را محمد مومنی عضو هیئت مدیره استقلال در گفت‌وگو با رادیو ورزش اعلام کرد. او درخصوص عدم فعالیت تیمش در بازار تابستانی گفت: استقلال تیمی است که قهرمان شده و بهترین خط دفاعی را دارد. خدمت هواداران عرض می‌کنم که ما چالش‌های آنچنانی در تیممان نداریم. من می‌دانم اینها از کجا آب می‌خورد. از لحاظ آمار و ارقام بهترین تیم هستیم و با فاصله امتیازی مناسب نسبت به تیم دوم قهرمان شده‌ایم.

وی ادامه داد: پس ما با چالش‌های کمتری روبه‌رو هستیم و باید برخی از آنها که به ما آسیب وارد کرده؛ جبران کنیم. خب سایر تیم‌ها ضعف‌هایی داشته‌اند و در حال ترمیم چالش‌هایشان هستند؛ این ایرادی ندارد. ما چالش آنچنانی نداریم. ما به 3، 4 بازیکن نیاز داریم که با آنها صحبت کرده‌ایم و به محض اینکه سرمربی مشخص شود، از آنها رونمایی می‌کنیم. هواداران نگران نباشند. اینقدر در فضای مجازی حمله نکنند و هجمه وارد نکنند. آنها مقداری از خودشان صبوری به خرج بدهند، حتما بهترین گزینه را برایشان انتخاب می‌کنیم.

باید دید این چهار بازیکن جدید استقلال که مومنی از توافق با آنها خبر داده، چه زمانی به شکل رسمی به هواداران معرفی خواهند شد. استقلالی‌ها با بازیکنانی چون کاوه رضایی، محمد نادری، سعید صادقی و چند گزینه دیگر صحبت‌های مثبتی داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا