لیگ ملت‌های کونکاکاف | فرار لحظه آخری حریف ایران از شکست مقابل السالوادور

حاشیه های فوتبالی : تیم ملی فوتبال آمریکا در چارچوب لیگ ملت‌های کونکاکاف در خانه السالوادور تن به تساوی داد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

لیگ ملت‌های کونکاکاف | فرار لحظه آخری حریف ایران از شکست مقابل السالوادور

به گزارش “حاشیه های فوتبالی”، در چارچوب لیگ ملت‌های کونکاکاف (آمریکای شمالی و مرکزی) بامداد امروز (چهارشنبه) دو دیدار برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم ملی فوتبال آمریکا که یکی از رقبای ایران در گروه B جام جهانی 2022 قطر است، در خانه السالوادور تن به تساوی یک – یک داد.

در این بازی که در ورزشگاه کاسکاتلان واقع در شهر سن‌سالوادور برگزار می‌شد، ابتدا الکساندر لارین در دقیقه 36 برای السالوادور گلزنی کرد و تیم تحت‌هدایت گرگ برهالتر با گل دقیقه 1+90 جردن موریس نتیجه را به تساوی کشاند و از شکست گریخت.

این بازی دو اخراجی هم داشت و ابتدا پل آرویولا در دقیقه 70 از آمریکا و در ادامه رونالد گومز در دقیقه 79 از السالوادور با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شدند.

در گروه D لیگ ملت‌های کونکاکاف، تیم ملی آمریکا 4 امتیازی است و در رده دوم و پشت‌سر السالوادور 5 امتیازی است.
در بازی دیگر تقابل تیم‌های جامائیکا و مکزیک در گروه A لیگ ملت‌های کونکاکاف به تساوی یک – یک انجامید. لئون بایلی در دقیقه 4 برای جامائیکا و لوئیس رومو در دقیقه 3+45 برای مکزیک گلزنی کردند.

با این نتیجه جامائیکا و مکزیک به ترتیب 5 و 4 امتیازی شدند و رده‌های اول و دوم این گروه را به خود اختصاص داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا