بازی پرسپولیس و هوادار بازهم بدون تماشاگر می‌شود

حاشیه های فوتبالی : درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس برای برگزاری دیدار هفته پنجم تیم فوتبال این باشگاه برابر هوادار در ورزشگاه آزادی با پاسخ منفی مواجه شد تا احتمال برگزاری بدون تماشاگر این دیدار قوت بگیرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بازی پرسپولیس و هوادار بازهم بدون تماشاگر می‌شود

دیدارهای هفته پنجم بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری پیگیری خواهد شد که در یکی از دیدارهای روز نخست این هفته، تیم فوتبال پرسپولیس مهمان هوادار تهران است.

از آنجایی که تیم فوتبال هوادار در این دیدار میزبان است، ورزشگاه شهید دستگردی را به عنوان محل بازیهای خانگی خود معرفی کرده است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای این که بتوانند از امتیاز حضور تماشاگران در ورزشگاه استفاده کنند از مسئولان تیم هوادار خواستند با انجام این دیدار در ورزشگاه آزادی موافقت کنند اما این درخواست مورد مخالفت تیم میزبان قرار گرفت.

از آنجایی که بازی در ورزشگاه شهید دستگردی مشکلات خاص خود را دارد، احتمالا شورای تامین استان با برگزاری این دیدار با حضور تماشاگران مخالفت خواهد کرد تا یک هفته پس از حضور بانوان در ورزشگاه، دیدار سرخپوشان دوباره بدون تماشاگر برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا