دو روز تا پایان نقل و انتقالات؛ سرنوشت مبهم آسنسیو

حاشیه های فوتبالی : تنها دو روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی فرصت باقی است اما هنوز تصمیم نهایی مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال، مشخص نیست. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

دو روز تا پایان نقل و انتقالات؛ سرنوشت مبهم آسنسیو

سرنوشت آسنسیو و آینده او در رئال در حال حاضر بحث داغ محافل فوتبالی است. به نظر می‌رسید که این بازیکن در این فصل در رئال توپ خواهد زد اما در طی چند روز گذشته شرایط فرق کرده و شایعاتی درخصوص جدایی این بازیکن اسپانیایی و علاقه او به حضور در تیم دیگری جهت انجام بازی بیشتر منتشر شده است.

شایعاتی که آنچلوتی هم آنها را تایید کرد و گفت که مشکلی بابت جدایی آسنسیو ندارد.

این هافبک اسپانیایی تا این جای فصل تنها در یک مسابقه و به عنوان بازیکن تعویضی حاضر شده است‌، پس جای تعجب ندارد که تمایلی به ماندن در رئال در سال جام جهانی نداشته باشد.

یکی از باشگاه‌هایی که با آسنسیو وارد مذاکره شد، منچستریونایتد بود. شایعه شده بود که شیاطین سرخ قصد پرداخت ۳۰ میلیون یورو برای نهایی کردن این انتقال را داشتند.

اما با نهایی شدن انتقال آنتونی، ستاره برزیلی آژاکس به یونایتد، شاید این باشگاه دیگر علاقه‌ای به جذب آسنسیو در این پنجره نقل و انتقالاتی نداشته باشد.

در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی، در صفحه توییترش نوشت:«مارکو آسنسیو در طول دو هفته گذشته توسط مدیر برنامه‌اش به باشگاه‌های بزرگ انگلیسی از جمله منچستریونایتد و آرسنال پیشنهاد شده است. در حال حاضر، آسنسیو، اولویت منچستریونایتد نیست. او یکی از گزینه‌های جایگزین این باشگاه برای آنتونی بود اما حالا آنتونی در یک قدمی این باشگاه است و شیاطین سرخ قصد جذب وینگر دیگری را ندارند.»

به این ترتیب به نظر می‌رسد که شرایط برای آسنسیو اصلا خوب پیش نمی‌رود و با توجه به زمان بسیار کمی که تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده است، باید منتظر بمانیم و ببینیم آینده او چگونه رقم خواهد خورد.

باید دید که آیا توپچی‌ها علاقه‌ای به جذب این ستاره رئال دارند یا خیر. گفته می‌شود که پس از انتقال قرضی نیکولاس په‌په، آرسنال به دنبال جذب وینگر جدیدی است.

اگر انتقال آسنسیو به آرسنال نیز نهایی نشود، او باید این فصل هم در رئال بماند و برای جایگاهش در این تیم بجنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا