افشای دستمزد و پاداش نجومی پا‌ری‌‌سن‌ژرمن به امباپه

حاشیه های فوتبالی : طبق ادعای نشریه نیویورک تایمز، پا‌ری‌‌سن‌ژرمن برای حفظ کیلیان امباپه بیشترین دستمزد و پاداش تاریخ فوتبال را در نظر گرفت و به این ترتیب موفق شد مانع انتقال او به رئال شود. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

افشای دستمزد و پاداش نجومی پا‌ری‌‌سن‌ژرمن به امباپه

به نظر می رسید که کیلیان امباپه پس از پایان قراردادش با پی اس جی و در تابستان امسال بازیکن جدید رئال خواهد شد. همه چیز مهیا بود تا ستاره فرانسوی رهبر پروژه جدید رئال شود ولی در نهایت او تصمیم گرفت قراردادش با پا‌ری‌‌سن‌ژرمن را تا 2025 تمدید کند. هفته ها در مورد آینده امباپه گمانه زنی می شد و تصمیم نهایی او باعث خشم هواداران رئال مادرید شد.

بسیاری معتقدند او دستمزد بیشتر پی اس جی را به نام و اعتبار رئال ترجیح داد. امروز نشریه نیویورک تایمز، جزئیاتی جالب از قرارداد امباپه با پی اس جی را فاش کرد.

نیویورک تایمز نوشته است که امباپه برای هر فصل 83 میلیون یورو از پی اس جی دستمزد خواهد گرفت(بیشترین دستمزد در دنیای فوتبال) و به عبارتی تا پایان قرارداد سه ساله‌اش، تقریبا 250 میلیون یورو دریافت خواهد کرد. همچنین پی اس جی به امباپه به عنوان پاداش تمدید قرارداد، 125 میلیون یورو نیز پرداخت کرده که در تاریخ فوتبال چنین پاداشی برای تمدید قرارداد بی‌سابقه است. امباپه البته در مصاحبه های مختلف خود همواره تاکید کرده است که برای او پول در اولویت نبود و به خاطر پروژه ورزشی جاه‌طلبانه پی اس جی تمدید کرده است. او رویای فتح لیگ قهرمانان با پی اس جی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا