اوبامیانگ منتظر پاسخ چلسی برای پیوستن به بارسا

حاشیه های فوتبالی : رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند در صورت موافقت چلسی با درخواست جدید بارسلونا، ممکن است پیر امریک اوبامیانگ امروز بارسلون را ترک کرده و راهی لندن شود. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اوبامیانگ منتظر پاسخ چلسی برای پیوستن به بارسا

پیر امریک اوبامیانگ، ستاره بارسلونا در هفته‌های اخیر یکی از گزینه‌های اصلی چلسی در بازار نقل و انتقالات بود. توماس توخل به دنبال جذب یک مهاجم جدید است تا خط حمله تیمش را تقویت کند. چلسی پیش از این با اوبامیانگ به توافق شخصی رسیده و تنها مانع بر سر این انتقال، موافقت نکردن بارسا با پیشنهادهای چلسی بوده است.

اما امروز رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند بعد از ارسال آخرین پیشنهاد چلسی به بارسلونا، باشگاه کاتالان رقم نهایی مد نظرش را به چلسی اعلام کرده است. در صورت موافقت آبی‌های لندن با این رقم ممکن است اوبامیانگ همین امشب بارسلون را ترک کرده و راهی انگلیس شود.

بر اساس گزارش‌ها بارسا از چلسی خواسته است که برای خرید این مهاجم گابنی پیشنهادی 25 میلیون یورویی ارائه دهد. در درخواست بارسا 3 میلیون یورو هم برای بندهای متغیر قرارداد، در نظر گرفته شده است.

بر اساس برخی گزارش‌ها یکی از دلایل ثبت نشدن قرارداد ژول کنده، خرید جدید بارسا در تابستان جاری، جدا نشدن اوبامیانگ است. بارسلونا برای متعادل شدن صورت‌های مالی باشگاه به کسب مبلغ قابل توجهی از فروش اوبامیانگ نیاز دارد.

مهاجم گابنی در ژانویه امسال به بارسلونا پیوست و در فصل جاری تا اینجا تنها هشت دقیقه برای این تیم بازی کرده است. او در دیدار آخر بارسا با رئال سوسیداد روی نیمکت نشسته بود و توسط ژاوی به میدان فرستاده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا