گزینه نهایی بارسلونا برای دفاع راست مشخص شد

حاشیه های فوتبالی : بارسلونا قصد دارد به فاصله دو روز تا پایان نقل و انتقالات، توماس مونیه، دفاع راست بلژیکی دورتموند، را جذب کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

گزینه نهایی بارسلونا برای دفاع راست مشخص شد

تصمیم بارسلونا برای جذب یک مدافع راست قطعی است و ژاوی از مدیران باشگاه خواسته که تا پایان نقل و انتقالات، دفاع راست تقویت شود. او یکشنبه در نشست خبری خود تاکید کرد که دفاع راست تیمش بیش از دفاع چپ نیاز به تقویت دارد. گزینه اول بارسلونا سزار آسپیلیکوئتا بود اما او قراردادش را با چلسی تمدید کرد.

بارسلونا سپس به سراغ خوان فویت، مدافع آرژانتینی ویارئال، رفت ولی خرید این بازیکن دشواری های زیادی داشت. ویارئال رقم فسخ 42 میلیون یورویی فویت را درخواست کرد که پرداخت آن برای بارسا غیرممکن بود. فویت روز گذشته نیز به شدت مصدوم شد تا پرونده انتقال او به بارسا بسته شود.

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا به فاصله دو روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، روی جذب توماس مونیه، دفاع راست بلژیکی دورتموند، به جمع‌بندی نهایی رسیده و قصد دارد اولین پیشنهاد رسمی خود را ارائه دهد. موندودپورتیوو نوشته است که رقم انتقال مونیه 20 میلیون یورو است ولی بارسا پیشنهاد معاوضه این بازیکن با سرجینیو دِست را مطرح خواهد کرد. مونیه 30 ساله سابقه بازی برای پی اس جی را دارد و می تواند به عنوان بال راست هم بازی کند. رابطه او با ادین ترزیچ، مربی دورتموند، خوب نیست و ترجیح می دهد راهی بارسلونا شود. مونیه خرید لحظه آخری بارسا خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا