ارلینگ هالند: راه پیشرفت را از کریم بنزما باید یاد گرفت

حاشیه های فوتبالی : ارلینگ هالند، ستاره نروژی منچسترسیتی مدعی شد کریم بنزما در 34 سالگی نیز همچنان به دنبال بهتر شدن است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

ارلینگ هالند: راه پیشرفت را از کریم بنزما باید یاد گرفت

کریم بنزما ستاره فرانسوی و باتجربه رئال مادرید اینقدر در یکی، دو سال اخیر درخشان عمل کرده که به نظر می‌رسد تمامی جوایز فردی پیش رو از جمله بهترین بازیکن سال یوفا و توپ طلا را از آن خود خواهد کرد. بنزما در سال 2022 بسیار خوب ظاهر شده و نقش مهمی در قهرمانی دراماتیک رئال مادرید در لیگ قهرمانان ایفا کرد. حالا ارلینگ هالند به این بازیکن اشاره کرده و تاکید کرد همه باید در هر سن و سالی به دنبال بهتر شدن باشند.

ارلینگ هالند گفت: “من نمی‌دانم در آینده برایم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما مهمترین نکته یادگیری بیشتر و پیشرفت یک بازیکن است و شما هرگز نباید از تلاش برای بهتر شدن در طول دوران ورزشی‌تان دست بردارید. فقط به عملکرد کریم بنزما نگاه کنید، او در حال حاضر 34 سال دارد و در سال‌های اخیر به یک‌باره تبدیل به بازیکن قوی‌تری شده است.

من قبل از انتقال به لیگ برتر، این مسابقات را تماشا کردم و فکر می‌کنم در سال‌های اخیر مهاجمان مرکزی گلزن و ماهر اندکی در این کشور حضور داشته‌اند. به همین دلیل است که حالا زمان مناسبی برای انتقال به منچسترسیتی بود. من همیشه می‌خواستم یک مهاجم باشم و به این پست علاقه زیادی دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا