هری کین و درس بزرگی که به مجیدی داد

حاشیه های فوتبالی : در روزهای اخیر خبر مهمی در رابطه با عمارت جدید و شگفت انگیز کاپیتان تیم ملی انگلیس سر خط خبری اکثر رسانه های اروپا بود. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

هری کین و درس بزرگی که به مجیدی داد

هری کین کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس به تازگی قرارداد اجاره یک ساله عمارت جدید خودش را امضا کرد. ساختمانی هفت خوابه دارای سینما و اتاق برای کارکنان و سیستم آسانسور که فوق العاده زیبا، مدرن و مجهز به سیستم های امنیتی است.

از نکات مهم در ارتباط با این عمارت نگهبان امنیتی ۲۴ ساعته حاضر در خانه کاپیتان تیم ملی انگلیس است. این اتفاق و همزمان شدنش با سرقت از خانه مجیدی موجب شد تا خیلی از فوتبالیست های سرشناس کشورمان و البته دیگر سلبریتی‌های ساکن پایتخت بیش از پیش به امنیت محل سکونت‌شان اهمیت بدهند.از جمله موارد مهم برای کین امنیت بالای این عمارت بوده است. چرا که به تازگی عنوان شده گروه ضربت اسکاتلندیارد باند جنایتکاری را مورد هدف قرار داده که تاکنون به خانه ستاره‌هایی مانند فرانک لمپارد و همسرش کریستین، وارث فرمول وان تامارا اکلستون و سرآشپز مشهور مارکوس وارینگ حمله کرده و مقادیری پول و اشیای قیمتی را به سرقت برده اند.

بی شک فرهاد مجیدی که حالا مقادیر زیادی از مدارک مهم ملکی و شخصی‌اش، به اضافه چندین ساعت گرانقیمت و دلار را از دست داده باید از تجربیات دیگر ستاره‌های فوتبال دنیا همچون هری کین درس بگیرد تا از این پس محل در راعایت اصول امنیتی محل سکونتش دقت بیشتری به خرج بدهد.

پیش از این سارقان به خانه احمدرضا عابدزاده و عادل فردوسی پور هم دستبرد زده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا