مربی اسبق استقلال همچنان در بستر بیماری

حاشیه های فوتبالی : بازیکن و مربی اسبق استقلال پس از چهار روز بستری در بخش مراقبت های ویژه موقتاً به خاطر وخیم تر نشدن حالش مرخص شد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

علی چینی بازیکن و مربی اسبق استقلال که شنبه هفته جاری به دلیل عارضه کلیوی و نارسایی در این ناحیه به بخش اورژانس بیمارستان فیروزگر تهران مراجعه کرده بود پس از پشت سر گذاشتن ۴ روز سخت در بیمارستان، به دلیل شرایط بد کرونایی و شیوع بیماری امیکرون به دستور کادر پزشکی بیمارستان موقتاً برای ادامه استراحت و درمان به خانه منتقل شد.

مربی اسبق استقلال همچنان در بستر بیماری

وی که سابقه سرمربیگری تیم ملی پیوند اعضای کشورمان را نیز در کارنامه فوتبالی‌اش دارد این روزها در شرایط سخت اقتصادی با هزینه‌های زیاد تهیه آمپول‌های خارجی و تامین مخارج درمانی‌اش نیز دست و پنجه نرم می‌کند.

علی چینی در گفتگویی کوتاه با خبر ورزشی، درباره آخرین شرایط جسمانی اش اظهار داشت: «متاسفانه به دلیل کم خونی شدید و بالا بودن سطح کراتین کلیه‌هایم در بیمارستان بستری شده بودم و در این چند روز اوضاع بدی را پشت سر گذاشتم».

وی درباره آخرین شرایط درمانی‌اش توضیح داد: «فعلاً کادر پزشکی از خون و کلیه ام نمونه برداری کرده اند و قرار است تا روز یکشنبه هفته آینده جواب آزمایش‌ها به دستم برسد. پزشک معالجم گفته ممکن است در صورت نیاز بار دیگر مجبور به پیوند کلیه شوم و یا شاید از این به بعد مجبور شوم برای دیالیز به بیمارستان مراجعه کنم که این شرایط واقعاً کار و زندگی را برایم سخت می‌کند».

چینی در پایان درباره علت مرخص شدن از بیمارستان گفت: «صبح امروز و با توجه به اوج گیری دوباره بیماری امیکرون کادر پزشکی بیمارستان تشخیص داد برای پایین آمدن احتمال ابتلای من به بیماری کرونا بهتر است به خانه برگردم و تا روز شنبه آنجا استراحت کنم و دوباره به بیمارستان بیایم تا ادامه مراحل درمانی ام را از سر بگیرم. از همه کسانی که در این مدت جویای حالم شدند تشکر می‌کنم و خواهش می‌کنم دعایم کنید تا هر چه زودتر بهبودی‌ام را به دست بیاورم».

علی چینی در سالهای ۱۳۷۷ و ۱۳۷۸ در دورانی که زنده یاد ناصر حجازی سرمربیگری تیم استقلال را برعهده داشت در تیم استقلال عضویت داشت و با پیراهن این تیم در رقابتهای مختلف به میدان رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا