معاوضه آلونسو با اوبامیانگ توسط چلسی و بارسلونا

حاشیه های فوتبالی : اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تا امشب پی‌یر امریک اوبامیانگ به چلسی می رود و مارکوس آلونسو نیز بازیکن جدید بارسا خواهد شد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

معاوضه آلونسو با اوبامیانگ توسط چلسی و بارسلونا

تلاش‌های چلسی برای جذب اوبامیانگ همچنان ادامه دارد و آنها امیدوار هستند که انتقال این بازیکن به استمفوردبریج تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی نهایی شود.

این بازیکن اهل گابن، فوریه سال جاری میلادی قراردادش را با آرسنال فسخ کرد و به صورت آزاد به بارسلونا ملحق شد اما حضور روبرت لواندوفسکی و رافینیا و همچنین تمدید قرارداد عثمان دمبله و بازگشت آنسو فاتی از مصدومیت باعث شده است که او به فکر ترک بارسا باشد. توماس توخل نیز علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارد که پیش از این سابقه کار با او در بروسیا دورتموند را نیز داشته و دوران موفقی را در کنارش سپری کرده است.

روز گذشته و پس از اعلام شکستگی فک اوبامیانگ که به دلیل درگیری با سارقان رخ داده بود، تردیدها در مورد انتقال او به چلسی بیشتر شد. برخی رسانه‌های انگلیسی حتی ادعا کردند که چلسی از خرید او منصرف شده اما ساعاتی پیش سایت اتلتیک اعلام کرد که چلسی با بارسلونا برای معاوضه مارکوس آلونسو و اوبامیانگ به توافق رسیده و باشگاه لندنی 7.5 میلیون یورو نیز به بارسلونا پرداخت خواهد کرد. اتلتیک نوشته است که قرارداد اوبامیانگ دو ساله با بند تمدید تا سال 2025 است. تمدید برای سال سوم به تعداد بازی های اوبامیانگ در فصل 24-2023 بستگی دارد.

آلونسو هم روز گذشته در مادرید بود و برخی منابع اسپانیایی ادعا کرده اند که او تست های پزشکی بارسا را نیز پشت سر گذاشته است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تا امشب اوبامیانگ راهی چلسی می شود و آلونسو نیز بازیکن بارسلونا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا