اینزاگی: انتظارات از اینتر خیلی بالاست

حاشیه های فوتبالی : سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش برابر کرومونزه، مدعی شد که انتظارات از این تیم همیشه بالا است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اینزاگی: انتظارات از اینتر خیلی بالاست

اینتر شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ ایتالیا به مصاف کرمونزه رفت و موفق شد با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی برسد.

این برد در حالی به دست آمد که نراتزوری بازی هفته سوم را با شکست 1-3 برابر لاتزیو به پایان رسانده بود و عملکرد این تیم در آن دیدار انتقادهای بسیاری را به دنبال داشت.

اینزاگی پس از پایان این دیدار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:«من بسیار خوشحال هستم چون این بازی آسانی نبود و پیروزی برابر کرمونزه‌ای که شایسته نتایج بسیار بهتری در این فصل است، هرگز آسان نیست.»

این مربی ایتالیایی درباره بازی برابر لاتزیو گفت:«ما روز جمعه هم در نیمه اول خوب بازی کرده بودیم اما ممکن است که حوادث سرنوشت یک بازی را تغییر دهند. اگر دنزل دومفرایز آن موقعیت را وقتی بازی 1-1 بود به گل تبدیل می‌کرد، ما درباره دیداری کاملا متفاوت صحبت می‌کردیم.»

او با اشاره به تلاش اینتر برای تکرار عملکرد خوب فصل گذشته اضافه کرد:«فصل گذشته یک امتیاز بیشتر از الان در این مقطع داشتیم اما این تازه شروع کار است و می‌دانیم که راهی طولانی در پیش داریم. ما باید پیشرفت کنیم. این تیم فصل قبل تا آخر برای قهرمانی جنگید. ما دو جام به دست آوردیم، بنابراین لذت و ناامیدی را تجربه کردیم اما باز هم دو جامی را کسب کردیم که اینتر 12 سال از آنها دور بود.»

سرمربی اینتر با اشاره به انتظاراتی که از تیمش می‌رود ادامه داد:«ما می‌دانیم که انتظارات از اینتر خیلی بالا است. شاید بیش از حد درباره شکست برابر لاتزیو صحبت شد اما برای من اهمیتی ندارد و این باعث شد ما انگیزه بیشتری داشته باشیم. ما به خوبی آن بازی را تحلیل کردیم و بازیکنانم امشب بسیار پخته بازی کردند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا