شایعه کشته شدن بازیکن جدید باشگاه شهرخودرو

حاشیه های فوتبالی : امروز خبر فوق‌العاه عجیبی درباره یکی از خریدهای زمستانی باشگاه شهرخودرو منتشر شد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

شایعه کشته شدن بازیکن جدید باشگاه شهرخودرو

باشگاه شهرخودرو اعلام کرد در نقل و انتقالات زمستانی با ۳ بازیکن آفریقایی وارد مذاکره شده و در صورت توافق با آنها، این بازیکنان شاگرد داود سیدعباسی شوند. از این جمع سه نفره، دو بازیکن سودانی وارد ایران شدند که فقط خبر عقد قرارداد با یکی از این دو نفر- تیتو اکلو مهاجم ۲۶ ساله – در کانال باشگاه مشهدی منتشر شده است.

در چنین شرایطی، برخی کانالهای تلگرامی مدعی شده‌اند که بازیکن آفریقایی مدنظر شهرخودرو که در بدو ورود به مشهد ناپدید شده، کشته شده است و جسد او در بیابان های اطراف سبزوار پیدا شده است!

پیگیری‌های به اینجا ختم شد که یکی از مدیران باشگاه شهرخودرو اعلام کرد خبر مطرح شده درباره ناپدید شدن و قتل بازیکن این تیم اصلا صحت ندارد و این باشگاه از طریق وکیلش، قطعا این مسئله را پیگیری خواهد کرد. نکته عجیب اینکه این فرد مسئول در باشگاه شهرخودرو تاکید زیادی روی این ماجرا داشت که اسمی از او برده نشود و با بیان اینکه در جلسه است، خیلی زود به این تماس تلفنی پایان داد.

از این عجیب‌تر اینکه رسانه باشگاه شهرخودرو هم تا لحظه انتشار این خبر، هیچ واکنشی به چنین شایعه فوق‌العاده عجیبی نشان نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا