رونی مانند کودکی است که باید به مسیر درست هدایت شود

حاشیه های فوتبالی : کالین، همسر وین رونی همیشه تلاش می‌کند یا خودش همراه ستاره سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس باشد یا یک نفر را مأمور اسکورت او می‌کند! برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

رونی مانند کودکی است که باید به مسیر درست هدایت شود

وین رونی از تنها بیرون رفتن منع شد، چرا که همسرش کالین از رفتارهای عجیب و وحشیانه او خسته شده است.

دوستان‌شان فاش کردند که کالین سعی دارد وین رونی ۳۶ ساله را همیشه با اسکورت بیرون بفرستد تا ازدواج ۱۳ ساله خود را نجات بدهد.

کالین که مادر ۴ فرزند است گفت که به دوستان رونی اعتماد ندارد و می‌خواهد یک فرد «بزرگسال مسئول» مثلاً برادرش جو یا کس دیگری که به آن‌ها اعتماد دارد همیشه همراه رونی باشد. ازدواج آن‌ها به دلیل مصرف مشروبات الکلی و چشم‌چرانیهای رونی با مشکلاتی روبه‌رو است.

یک منبع گفت: «این دو هربار با هم بحث می‌کنند مشروبات الکلی موضوع اصلی است. او می‌داند که وقتی مست می‌کند اتفاقات بدی می‌افتد و کنترل خود را از دست می‌دهد و تصمیمات اشتباهی می‌گیرد. کالین به او و یا افرادی که با او بیرون می‌روند اعتماد ندارد مخصوصاً وقتی قرار به نوشیدن الکل باشد. او رونی را مانند کودکی می‌بیند که باید به مسیر درست هدایت شود.»

این منبع گفت که اسکورت کردن رونی باعث می‌شود که جلوی تصمیمات اشتباه او گرفته شود و کالین را از تمسخر و ترحم نجات می‌دهد.

وین رونی که اکنون مربی دربی کانتی است، در ماه جولای گذشته به دلیل اینکه در اتاق هتلی به حالت مست به همراه افراد دیگر خوابش برده بود، مجبور شد از باشگاه و از کالین عذرخواهی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا