بیزینس جدید رونالدو / کلینیک کاشت مو

حاشیه های فوتبالی : کریستیانو رونالدو در حالی کلینیک کاشت موی خودش را گسترش می‌دهد که در برخی از تجارت‌هایش از جمله در صنعت پوشاک نتوانسته آنطور که باید موفق باشد و حتی چندین فروشگاه او تعطیل شده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بیزینس جدید رونالدو / کلینیک کاشت مو

کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد در یکی از سرمایه‌گذاری‌هایش به سمت تسلط بر جهان پیش‌ می‌رود، چرا که تصمیم دارد کلینیک کاشت موی جدیدی در شهر والنسیا اسپانیا افتتاح کند.

سومی در اسپانیا

رونالدو در حال حاضر ۲ کلینیک در اسپانیا دارد، یکی در مادرید و دیگری در تفریح‌گاه کاستا دل‌سولِ شهر ماربِیا. شرکت «اینسپاریا» که همکار تجاری رونالدو در پروژه کلینیک کاشت مو است، اعلام کرد ماه آینده در ساحل شرقی کلینیک جدیدی افتتاح خواهند کرد. این کلینیک توسط شریک تجاری رونالدو و پائولو راموس مدیرعامل شرکت اینسپاریا تأسیس می‌شود که گفته شده ۲ میلیون پوند برای آن هزینه کرده‌اند. کلینیک جدید دارای ۴ اتاق درمان مویرگی و ۱۲ اتاق پیوند خواهد بود.

آقای راموس با اعلام گسترش این تجارت‌شان گفت: «افتتاحیه کلینیک والنسیا نقطه عطفی برای رهبری ما در اسپانیا و گامی بیشتر به سوی تعهدمان به گسترش بین‌المللی و رهبری جهانی در صنعت پزشکی مـو خواهد بود. این کلینیک کاملاً از ابتدا توسط معماران اسنیپاریا طراحی و ساخته شده و به نتیجه آن افتخار می‌کنیم.»

اینسپاریا در حال حاضر دارای چندین کلینیک در پرتغال است، از جمله دو کلینیک در پورتو. انتظار می‌رود حدود ۹۰ کارمند در کلینیک والنسیا مستقر شوند.

دیگر بیزنس‌ها

رونالدو که چند روز پیش ۳۷ ساله شد، کسب‌وکارهای مهم دیگری از جمله هتلداری با همکاری گروه «پستانا» و تولید پوشاک با برنده «CR7» را هم دارد.

البته ماه گذشته اِلما آویرو خواهر کریستیانو اعلام کرد فروشگاه لباس‌شان در مادیرا فروش کافی را نداشته و به همین دلیل آن را تعطیل کرده‌اند. الما گفت که تعطیل کردن فروشگاهی که ۱۵ سال در فونچال بوده، برای‌شان کار سختی بوده است. با این حال الما دلیل این تصمیم را مشغله کاری هم عنوان کرد.

ولی این نخستین مرتبه‌ای نیست که خانواده رونالدو یک فروشگاه را می‌بندند. سال گذشته آن‌ها رستورانی در مادیرا را تعطیل کردند و فروشگاه لباس CR7 در منطقه «ویلامورا» در آلگاوره هم سال ۲۰۲۰ به دلیل فروش کمتر از حد انتظار بسته شدند تا تنها فروشگاه باقی‌مانده همانی باشد که در مادیرا بود. رونالدو فروشگاه دیگری هم در محله پارک ملل لیسبون داشت که چندین سال پیش آن را بست. گزارش‌ها حاکی از این است که خیلی از مراجعین تنها به‌دلیل کنجکاوی وارد فروشگاه لباس CR7 می‌شدند و بدون خرید محل را ترک می‌کردند.

جورجینا

نکته جالب در مورد شرکت اینسپاریا این است که جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو هم یکی از مدیران آن به شمار می‌رود. جورجینا که به‌تازگی درگیر پخش مستند زندگی‌اش با نام «من جورجینا هستم» بوده، پس از استقبال از این مستند قراردادی جدید با نتفلیکس امضا کرده تا برای ضبط بخش دوم این مستند را درباره زندگی‌اش همکاری کند. نقل مکان فروشنده سابق به شهر منچستر، بازگشت رونالدو به اولدترافورد و تولد دوقلوهای‌شان در ماه آوریل در بخش دوم مستند جورجینا مورد توجه قرار خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا