مستند نامزد کریستیانو رونالدو خبرساز شد

حاشیه های فوتبالی : در حالی که مستند جورجینا رودریگس اواخر ژانویه ۲۰۲۲ پخش خواهد شد، ضبط این مستند حواشی زیادی داشته و برخی از اعضای خانواده نامزد کریستیانو رونالدو از دست او به شدت ناراحت هستند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

این هفته مستند نتفلیکس جورجینا در مورد زندگی شخصی‌اش منتشر می‌شود و او در آن در مورد زندگی رؤیایی‌اش با نامزدش کریستیانو رونالدو به جهان توضیح می‌دهد.

مستند نامزد کریستیانو رونالدو خبرساز شد

تعطیلات با ستاره منچستریونایتد در قایق تفریحی، پرواز با هواپیمای خصوصی و خریدهای پر زرق و برق. این مدل اسپانیایی که همزمان با پخش مستند «من جورجینا هستم» در روز پنجشنبه ۲۸ ساله می‌شود، می‌گوید من به خوبی می‌دانم «هیچی نداشتن در زندگی چگونه است و همه چیز داشتن چه حالی دارد.»

او با تأکید می‌گوید که هرگز زندگی‌اش قبل از آشنایی با کریستیانو رونالدو را فراموش نخواهد کرد. اما امروز می‌بینیم که برخی از افراد خانواده او از اینکه جورجینا بعد از آشنایی با رونالدو و به دنیا آوردن دخترشان آلانا مارتینا آن‌ها را فراموش کرده، ناراحت هستند.

۱۰۰۰۰۰ پوند کوکائین

دایی جورجینا، خسوس هرناندس، که می‌گوید وقتی پدر جورجینا به دلیل توطئه قاچاق مواد مخدر در زندان بود من او را بزرگ کردم، جورجینا را به خاطر فراموش کردنش «شیطان» خطاب می‌کند. او می‌گوید: «شاید جورجینا از ما خجالت می‌کشد و تصور می‌کند از ما بهتر است چرا که ما زندگی لوکسی مانند او نداریم. من هیچوقت تقاضایی از او نکردم، از وقتی فهمیدم با رونالدو رابطه دارد شاید یک یا دوبار با من تماس گرفته باشد.»

دیگران هم ناراحت هستند. خواهر ناتنی جورجینا که ۳۳ ساله است می‌گوید: «وقتی تولد پسرم بود و از جورجینا خواستم که اگر می‌تواند از کریستیانو بخواهد که پیراهنی را برای پسرم امضا کند، جورجینا گفت «نه» چون نمی‌خواست مزاحم رونالدو که در تعطیلات بود بشود.»

در این میان، مادربزرگ جورجینا ۳ سال پیش در ۸۰ سالگی از دنیا رفت بدون اینکه به آلانا مارتینا معرفی شود. جورجینا در خاکا که شهری در شمال شرقی اسپانیا است بزرگ شد و دوران کودکی سختی داشت. مادرش آنا ماریا هرناندس با پدر آرژانتینی جورجینا به نام «خورخه» بعد از مهاجرتش به اسپانیا آشنا شد. اما یک روز قبل از تولد پنج سالگی جورجینا، پدرش به دلیل توطئه قاچاق بیش از ۱۰۰ هزار پوند کوکائین از اسپانیا دستگیر شد.

زندگی متفاوت

جورجینا رقصنده باله شد، در لندن زبان انگلیسی خواند و در بریستول به عنوان خدمتکار کار کرد. سپس مدل شد و به اسپانیا برگشت و در فروشگاه گوچی فروشندگی می‌کرد که کریستیانو رونالدو هم از آن فروشگاه خرید می‌کرد، از آن زمان زندگی او عوض شد.

جورجینا که اکنون دوقلو باردار است با جت خصوصی رونالدو به ارزش ۲۰ میلیون پوند سفر می‌کند. او با این جت به همراه دخترش و ۳ فرزند دیگر رونالدو (کریستیانو جونیور ۱۱ ساله، و دوقلوها اوا و متئوی ۴ ساله) قبل از کریسمس به لاپلند رفت. همگی در اقامتگاهی با هزینه شبی ۱۵۰۰ پوند ساکن شدند تا بابانوئل را ببینند. در فستیوال فیلم ونیز در سپتامبر گذشته، جورجینا با جواهرات الماس ۷۸۰۰۰ پوندی می‌درخشید. کلکسیون جواهرات او حدوداً ۲٫۶ میلیون پوند ارزش دارد و کریستیانو به تازگی صندوق لوئی‌ویتون به ارزش ۱۰۳۰۰۰ پوند به او داد.

رونالدو که در سال گذشته با قرارداد ۱۲٫۸۵ میلیون پوندی از یوونتوس به منچستریونایتد آمد ۴۸۰۰۰۰ پوند در هفته دستمزد می‌گیرد و عمارت ۷ خوابه ۳ میلیون پوندی این زوج در چشایر دارای سالن سینما و گاراژ چهاردهنه برای بخشی از کلکسیون ۱۷ میلیون پوندی ماشین‌های رونالدو است.

دایی خسوس

دایی جورجینا نقش مهمی در زندگی او داشت و در بزرگ شدنش کمک کرد. خسوس می‌گوید: «من مسئول تامین مخارج جورجینا و خواهرش بودم، برای آن‌ها لباس می‌خریدم و پول برق و آب خانه را پرداخت می‌کردم. هرکاری می‌شد را انجام دادم. جورجینا در دوران نوجوانی‌اش با من زندگی می‌کرد تا روزی که شوهر خواهرم را به آرژانتین فرستادند.»

خسوس به همراه همسر و فرزندش در خانه‌ای دو خوابه در جنوب شرقی اسپانیا زندگی می‌کند و ماهی ۶۵۰ پوند اجاره می‌دهد. پدر جورجینا ۳ سال قبل در آرژانتین و در سن ۷۰ سالگی در اثر سکته از دنیا رفت و خسوس خشمگین است که چرا جورجینا هرگز به او نگفته پدرش کجا دفن شده. او در مصاحبه با تلویزیون اسپانیا اضافه کرد: «هیچکس به ما نگفت خورخه از دنیا رفته است. نمی‌دانم چرا جورجینا به ما چیزی نگفت. من سعی کردم با او تماس بگیرم. من در فیسبوک کریستیانو رونالدو نوشتم: تو بدترین زن را در کنارت داری. و اگر می‌خواهی بدانی چرا با من تماس بگیر تا به تو بگویم.»

همسرش لیدیا افزود: «او از روزی که زایمان کرد دیگر به دایی و مادربزرگش زنگ نزد. ما سعی کردیم با او تماس بگیریم اما انگار شماره‌اش را عوض کرده است. چرا نمی‌توانست به ما بگوید که پدرش فوت شده؟ چیزهایی از این قبیل را که نمی‌شود پنهان کرد!»

تغییر جورجینا

جورجینا در مستند نتفلیکسش می‌گوید پس از آشنایی با رونالدو زندگی‌اش تغییر کرده است: «به لطف عشق، زندگی‌ام رؤیایی‌ست.» رونالدو می‌گوید: «من عاشق این زن هستم.»

او بدون شک شریک زندگی وفادار و مادری فداکار برای فرزندانش است و کریستیانو قبلاً از او بخاطر تمام شادی‌هایی که با خودش به زندگی‌اش آورده تشکر کرده بود و گفت: «جورجینا خیلی به من کمک کرد. او مادر فرزندان من است و من عاشق او هستم. با او خیلی خوشحالم.»

جورجینا در مورد زندگی مشترکش می‌گوید: «بچه‌ها شیرینی زندگی ما هستند. اولین کاری که هرروز بعد از بیدار شدن می‌کنیم در آغوش گرفتن فرزندان و بوسیدن آن‌هاست. آن‌ها را در صندلی‌های خود می‌گذاریم و صبحانه خوردن‌شان را تماشا می‌کنیم و مطمئن می‌شویم هرچه نیاز داشته باشند را دارند. این زمان به‌خصوصی برای ماست.»

حواشی مستند

مستند نتفلیکس در ۱۹۰ کشور پخش خواهد شد. اما منبعی که به این خانواده نزدیک بود این هفته گفت: «شگفت‌زده می‌شوم اگر در مورد گذشته مجرمانه پدرش به جزئیات صحبت کند و یا در مورد ناراحتی‌هایی که با اعضای خانواده‌اش ایجاد شده است. او در مورد عشقش به خواهر بزرگترش «ایوانا» قبلاً صحبت کرده اما اکثر هوادارانش در مورد دیگر اعضای خانواده او چیزی نمی‌دانند. ما همه جورجینا را آنطور که خودش می‌خواست شناخته‌ایم، نه جورجینای واقعی را.»

قبل از اینکه مادربزرگش «جوانا اسکاراباخال» در اثر بیماری قلبی از دنیا برود، در مصاحبه‌ای با تلویزیون اسپانیا گفته بود از اینکه جورجینا او را به دخترش معرفی نکرده ناراحت است: «جورجینا فقط عکس این بچه را زمانی که خیلی کوچک بود برایم فرستاد.»

مادر جورجنیا «آنا ماریا» و مادر کریستیانو «دولورس آویرو» در این نمایش حضور ندارند. جورجینا گفت: «این مستند من است و آن‌ها در این برنامه حضور ندارند چون شرایط اینگونه ایجاب می‌کرد.» اما تأکید کرد که: «من و خواهرم و مادرم همیشه با هم متحد هستیم و از یک خانواده‌ایم. مادرم به منچستر می‌آید همانطور که قبلاً به تورین و مادرید می‌آمد.»

یکی دیگر از اعضای خانواده جورجینا که در مستند حضور ندارد خواهر ناتنی‌اش پاتریشیا است که پدرشان مشترک است. پاتریشا قبل از مرگ پدرش و زمانی که پدر بعد از سکته به پرستاری تمام‌وقت نیاز داشت، گفت: «دلم می‌خواهد با او باشم اما ۷ سال است که به دلیل هزینه بالای سفر به آرژانتین نرفتم و نتوانستم او را از نزدیک ببینم. ناراحتم از اینکه جورجینا در تمام این مدت فقط یک بار به ملاقات پدر رفت. پدرم همیشه می‌گوید دلم برای شما تنگ شده است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا