کنترل با دوربین برای جلوگیری از خیانت ایکاردی

حاشیه های فوتبالی : همسر مهاجم آرژانتینی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای جلوگیری از خیانت مجدد این بازیکن دست به ابتکار جدیدی زده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کنترل با دوربین برای جلوگیری از خیانت ایکاردی

رابطه وندا نارا و مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در ماه های گذاشته حواشی زیادی برای این بازیکن به وجود آورد و اگر چه بعد از خیانت ایکاردی به نارا، این زوج پیش هم برگشتند اما به نظر می‌رسد نارا هنوز شک و تردیدهایی در مورد وفاداری ایکاردی دارد.

به تازگی مشخص شده است که بعد از برگشتن این زوج، نارا در تمام خانه مشترکشان با ایکاردی در پاریس دوربین گذاشته است تا در زمان‌هایی که در منزل حضور ندارد، خانه را زیر نظر داشته باشد. نارا بدون هیچ سانسوری این موضوع را در صفحه شخصی خود با کاربرانش در میان گذاشته و توضیح داده است که در زمان‌هایی که در پاریس نیست چطور ایکاردی را زیر نظر دارد.

با وجود این اتفاق، این زوج در ماه‌های اخیر عکس‌های زیادی با هم منتشر کرده‌اند و به نظر می‌رسد رابطه‌شان در حال بهتر شدن است. نارا در مورد کار گذاشتن دوربین در خانه نوشته است: «وقتی کار یا تمرین می‌کنم، دوربین‌های خانه را نگاه می‌کنم. در حال مردن از شدت عشق هستم!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا