کار سخت نورافکن برای بازگشت به ترکیب سپاهان

حاشیه های فوتبالی : با نمایشی که زکی‌پور در سیرجان ارائه کرد بعید به نظر می‌رسد که مورایس تصمیمی برای تغییر او داشته باشد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کار سخت نورافکن برای بازگشت به ترکیب سپاهان

پس از دو حضور ثابت امید نورافکن در سمت چپ خط دفاعی سپاهان که البته در مصاف با استقلال جای خود را برای چند دقیقه در پایان مسابقه به زکی‌پور داد، مدافع چپ فصل گذشته گل‌گهر در مصاف هفته سوم تیمش در ورزشگاه قاسم سلیمانی شهر سیرجان به یکباره وارد ترکیب اصلی تیم شد.

این مسابقه که حساس‌ترین دیدار هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر بود در پایان با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت، اما اگر از بازگشت جانانه شاگردان امیر قلعه‌نویی پس از عقب افتادن با دو گل بگذریم، اتفاق ویژه مسابقه عملکرد درخشان زکی‌پور بود.

این بازیکن که در روز بیرون ماندن غیرمنتظره نورافکن به ترکیب اصلی رسیده بود، در نیمه اول روی ارسال رامین رضائیان موفق به باز کردن دروازه تیم سابقش شد و در شروع نیمه دوم هم روی یک ضربه ایستگاهی موفق شد زیباتر از گل اول، برای دومین مرتبه دروازه شاگردان امیر قلعه‌نویی را باز کند.

اگرچه نورافکن از دقیقه 65 وارد زمین شد و زکی پور 25 دقیقه پایانی بازی هفته سوم تیمش را از روی نیمکت تماشا کرد ولی با توجه به عملکردی که در اولین حضور ثابت خود در ترکیب سپاهان با دو بار گلزنی ارائه کرد و قطعا با روحیه و انگیزه بسیار بالایی طی روزهای گذشته در تمرینات حضور بوده، بعید به نظر می‌رسد ژوزه مورایس سرمربی باتجربه ایتالیایی قصدی برای بیرون گذاشتن او از ترکیب اصلی کند.

حالا با این وصف رقابتی بالاتر از انتظارات میان زکی‌پور و نورافکن در سپاهان بالا گرفته که در فاصله سه ماه مانده تا جام جهانی برای امید نورافکن که یکی از بازیکنان همیشگی سپاهان در تیم ملی بوده بسیار پراهمیت است. البته که او توانایی‌هایش را بارها نشان داده و شاید دوباره از دیدار برابر فولاد خوزستان به ترکیب اصلی تیمش بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا