به نیمار دلخوش نباشید؛ به‌زودی همه را ناامید می‌کند

حاشیه های فوتبالی : نیمار بدون‌شک بهترین بازیکن پی‌اس‌جی در شروع فصل بوده ولی ژروم روتن، کارشناس فرانسوی، امیدی به ادامه این درخشش ندارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

به نیمار دلخوش نباشید؛ به‌زودی همه را ناامید می‌کند

پس از گذشت سه هفته از لیگ یک فرانسه، پی‌اس‌جی قاطعانه در صدر جدول قرار دارد و بر خلاف انتظارات، نیمار ستاره اول این تیم بوده است. او بالاتر از کیلیان امباپه و لیونل مسی بهترین آمار را در پی‌اس‌جی دارد.

ستاره برزیلی در این فصل در تمامی مسابقات تا امروز موفق به زدن هفت گل و ارسال 6 پاس گل شده و از این حیث موثرترین بازیکن تیمش لقب گرفته است. نیمار یک‌شنبه شب نیز آمار خیره کننده سه پاس گل و دو گل را مقابل لیل به ثبت رساند تا نشان دهد این فصل برای کسب عنوان بهترین بازیکن پاری‌سن ژرمن و حتی عناوین فردی مهمتر مبارزه می‌کند.

ژروم روتن، بازیکن سابق پی‌اس‌جی و کارشناس رادیو مونته کارلو، که بزرگترین منتقد نیمار است، اعتقاد دارد که این روند خوب ستاره برزیلی متوقف خواهد شد.

روتن در مورد نیمار گفت:« انتشار شایعات قرار گرفتن نیمار در فهرست خروج پی‌اس‌جی، استراتژی مناسبی از سوی باشگاه بود. نیمار به خودش آمده و در تمرینات پیش فصل، بسیار خوب و با انگیزه کار کرد. نتیجه آن تمرینات خوب را حالا در شروع فصل می‌بینید. او بهترین بازیکن پی‌اس‌جی است ولی بعید می‌دانم این روند خوب او ادامه داشته باشد.»

روتن در ادامه گفت:« روزی که نیمار بار دیگر تا ساعت پنج صبح با دوستانش مشغول خوشگذرانی شود یا یک بازی را به خاطر سفری غیرمنتظره از دست بدهد، همه چیز مثل سابق خواهد شد. به‌زودی نیمار از فرم خوب خودش خارج می‌شود و باید در میانه‌های فصل منتظر مصدومیت او باشیم. این تازه شروع فصل است و در زمستان معمولا او به علت مصدومیت، چند ماه به دور از میادین می‌ماند. نیمار پی‌اس‌جی را در حساس‌ترین زمان ممکن تنها خواهد گذاشت و همان بازیکن ناامیدکننده سابق می‌شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا