هری مگوایر را در منچستریونایتد سپر بلا کرده‌اند

حاشیه های فوتبالی : مدافع سابق آرسنال از رفتار اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد با هری مگوایر انتقاد کرده و می‌گوید او کاپیتان یونایتد را سپر بلای عملکرد ضعیف تیمش کرده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

هری مگوایر را در منچستریونایتد سپر بلا کرده‌اند

اریک تن‌هاخ بعد از دو شکست منچستریونایتد در دو هفته ابتدایی فصل، هری مگوایر مدافع و کاپیتان این تیم را در بازی سوم نیمکت‌نشین کرد و بعد از بازی اعلام شد سرمربی هلندی به مدافعین مرکزی خود گفته در طول فصل برای استفاده از آنها از سیاست چرخشی استفاده خواهد کرد.

یونایتد در حال حاضر سه دفاع وسط دارد. تن‌هاخ برای بازی این هفته مقابل لیورپول در این پست از رافائل واران و لیساندرو مارتینز استفاده کرد و مگوایر را روی نیمکت نشاند. این در حالی است که گفته می‌شود مگوایر از شرایط خود ناراضی است و احتمال دارد در روزهای آینده راهی چلسی شود.

نایجل ویتربورن، دفاع چپ سابق آرسنال، از اقدامات اریک تن‌هاخ علیه مگوایر انتقاد کرده و می‌گوید سرمربی هلندی از کاپیتان یونایتد به‌عنوان سپر بلای نتایج ضعیف تیمش استفاده می‌کند.

او در این‌باره گفت:” وقتی کاپیتان یک تیم شرایط خوبی نداشته باشد؛ سرمربی باید نگران باشد چرا که امید یک مربی همیشه به کاپیتان تیم است تا در شرایط سخت به‌عنوان یک رهبر تیم را در درون زمین هدایت کند.

به نظرم هری مگوایر این روزها با مشکل بزرگی مواجه شده چرا که در یونایتد از او به‌عنوان سپر بلا استفاده می‌شود. بارها دیده‌ایم که روی بعضی از گل‌هایی که یونایتد دریافت می‌کند از هوادار گرفته تا کارشناس تلویزیونی، مگوایر را هدف می‌گیرند و او را تنها مقصر می‌دانند. اینکه چه کسی کاپیتان تیم باشد باید توسط سرمربی مشخص شود ولی یک مربی هیچ‌وقت نباید با جو همراه شود و کاپیتان تیمش را در مقابل انتقادها تنها بگذارد”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا