ادعای جالب امباپه: همیشه با نیمار قهر و آشتی داریم

حاشیه های فوتبالی : کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، اظهارات جالبی را درباره رابطه‌اش با نیمار مطرح کرده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

ادعای جالب امباپه: همیشه با نیمار قهر و آشتی داریم

رابطه بین امباپه و نیمار یکی از سوژه‌ها و حواشی اصلی فصل جدید پاری سن ژرمن بوده است.
پیش از آغاز فصل گفته شده بود که یکی از شروط امباپه برای امضای قرارداد جدید، فروش نیمار در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است و با شروع تمرینات مشخص شد که این شایعه به هیچ‌وجه به مذاق این ستاره برزیلی خوش نیامده است.
تصاویر منتشر شده از تمرینات پی اس جی به وضوح نشان داد که این بازیکن حاضر به برقراری ارتباط با نیمار نیست اما این پایان ماجرا نبود و درگیری بر سر قرار گرفتن پشت ضربه پنالتی، کار را بدتر کرد تا اختلاف این دو بازیکن کاملا علنی شود.
با این حال شرایط تا حد زیادی کنترل شد و آن‌ها در دیدارهای بعدی پی اس جی نشان دادند که مشکلی با هم ندارند و حداقل وانمود کردند که شرایط به حالت عادی برگشته است.

امباپه در نشست خبری پیش از بازی برابر یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در پاسخ به سوالی دراین‌باره به خبرنگاران گفت:«این ششمین سال حضور من کنار نیمار است. ما همیشه همین رابطه را داشتیم که بر اساس احترام بوده است و گاهی گرم‌تر و گاهی سردتر بوده است. این قهر و آشتی ذات رابطه ما است.»

این ستاره فرانسوی با اشاره به جایگاه خودش و نیمار در دنیای فوتبال اضافه کرد:«من احترام بسیار زیادی برای نیمار قائل هستم. وقتی شما دو بازیکن با چنین شخصیت‌های قدرتمندی دارید، چنین لحظاتی هم پیش می‌آید اما ما همیشه برای هم احترام قائل هستیم و به منفعت پی اس جی فکر می‌کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا