حمله هواداران پرسپولیس به ستاره‌های سرخ

حاشیه های فوتبالی : حمله هواداران پرسپولیس به ستاره‌های سرخ. هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتیجه نیمه اول برابر استقلال خوزستان عصبانی بودند علیه برخی بازیکنان شعار دادند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

حمله هواداران پرسپولیس به ستاره‌های سرخ

در دقایق پایانی دیدار و پس از گل سوم که توسط استقلال خوزستان به پرسپولیس تهران زده شد بین هواداران دو دستگی به وجود آمد و عده‌ای علیه بازیکنان شعار داده و عده‌ای هم تیم را تشویق می‌کردند که این موضوع باعث شد تا بین هواداران پرسپولیس درگیری پیش بیاید.

هنگامی که گل سوم استقلال خوزستان به پرسپولیس زده شد هواداران پرسپولیس بدترین الفاظ را علیه داور به کار بردند و زمانی که سوت پایان نیمه اول زده شد برخی طرفداران با پرتاب بطری به سمت کادر داوری، به آن‌ها فحاشی کردند.

به هنگام خروج بازیکنان دو تیم از زمین، طرفداران پرسپولیس علیه بازیکنان تیم خودشان شعار داده و آن‌ها را بی‌غیرت خطاب کردند ضمن این‌که به سمت بازیکنان استقلال خوزستان هم بطری پرتاب کردند.

نیروی انتظامی هر چه تلاش می‌کرد تا هواداران پرسپولیس را آرام کند راه به جایی نبرد و آن‌ها به سمت عوامل انتظامی هم بطری پرت کردند.

با این‌که دقایقی از پایان نیمه اول گذشته بود طرفداران پرسپولیس همچنان علیه اوسمار و خط دفاع سرخ‌پوشان شعار داده و آن‌ها را مورد توهین قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا