کریم باوی در بستر بیماری

حاشیه های فوتبالی : کریم باوی مهاجم گلزن اسبق تیم های ملی و پرسپولیس این روزها در بستر بیماری است و دوران نقاهت پس از یک عمل جراحی سخت را پشت سر می‌گذارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کریم باوی در بستر بیماری

کریم باوی یکی از گلزنان حرفه‌ای فوتبال ایران در دهه ۶۰ بود و در ۲۳ بازی برای تیم ملی ۱۲ گل به ثمر رساند. او از مجروحان دفاع مقدس است که چندین ترکش خمپاره در بدنش دارد و این روزها در بستر بیماری و خانه نشین شده است.

کریم باوی چندی پیش عمل جراحی سختی انجام داد و به واسطه همان مشکلاتی که بابت وجود ترکش در بدنش داشت مجبور شد مثانه خود را جراحی و تخلیه نماید.

به گفته پزشکان حال عمومی گلزن اسبق پرسپولیس و تیم ملی خوب است اما به هر حال این عمل جراحی سخت او را در شرایط خاصی قرار داده و باید به صورت شبانه روزی مورد مراقبت‌های ویژه باشد. اکبر یوسفی و حمید استیلی دو ملی پوش اسبق فوتبال ایران اکثر کارهای او را طی این مدت انجام داده‌اند و شرایط را برای عمل جراحی کریم باوی پیگیری کردند.

به گفته یکی از نزدیکان این ملی پوش سابق نه فدراسیون فوتبال و نه باشگاه پرسپولیس هیچ اهمیتی به وضعیت کریم باوی نداده‌اند و حتی زمانی که نامه ای را به باشگاه پرسپولیس و فدراسیون ارسال کردند تا وضعیت بحرانی این ملی‌پوش پیشین پرسپولیس مورد توجه قرار بگیرد پاسخی دریافت نکردند.

کریم باوی سالها بازیکن پرسپولیس بود و یکی از بهترین سرزمین‌های تاریخ فوتبال ایران است. برخی ملی پوشان فوتبال کشورمان از جمله علی دایی و کریم باقری کمک‌هایی را برای بهبود وضعیت کریم باوی انجام دادند و حمید استیلی و اکبر یوسفی نیز مرتباً مشکلات این ملی پوش گلزن کشورمان را رتق و فتق می‌کنند و همچنین دکتر کیهانی نیز نگاه ویژه‌ای به وضعیت باوی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا