چلسی به سیم آخر زد؛ پیشنهاد هنگفت به پدیده انگلیسی

حاشیه های فوتبالی : چلسی آماده ارائه پیشنهادی 60 میلیون یورویی به علاوه 12 میلیون پاداش برای انتقال آنتونی گوردون، پدیده جوان اورتون به استمفوردبریج شده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

چلسی به سیم آخر زد؛ پیشنهاد هنگفت به پدیده انگلیسی

نتایج نه چندان خوب چلسی در هفته های ابتدایی لیگ برتر و به ثمر رساندن تنها سه گل در سه هفته ابتدایی، باعث شده مدیران این باشگاه در فاصله کوتاه تا پایان پنجره تابستانی، برای جذب بازیکنان جدید تلاش کنند. آنتونی گوردون، ستاره جوان اورتون مورد توجه توماس توخل قرار گرفته و با توجه به پیشنهاد بالای چلسی، به نظر می رسد مانع چندانی سر راه این انتقال وجود ندارد.

نشریه اتلتیک در گزارشی مدعی شد خود آنتونی گوردون به مدیران باشگاه اورتون و فرانک لمپارد اطلاع داده که قصد جدایی داشته و می خواهد راهی چلسی شود. این ستاره 21 ساله و انگلیسی قصد دارد در فصل جاری در لیگ قهرمانان بازی کند و البته تصور می کند با انتقال به باشگاهی مانند چلسی، از شانس بیشتری برای حضور در جام جهانی برخوردار خواهد بود. مدیران باشگاه لندنی حاضرند رقمی هنگفت 60 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش را برای خرید آنتونی گوردون پرداخت کنند، اما هنوز توافق بین طرفین نهایی نشده است. فرانک لمپارد به خوبی می داند که در این مدت کوتاه، فرصت چندانی برای خرید جانشین وجود ندارد و به همین دلیل از مدیران اورتون خواسته این ستاره جوان را حفظ کنند.

اما به نظر می رسد مدیران چلسی نسبت به این توافق اطمینان دارند و به زودی و هنگام بازگشت تاد بولی به انگلیس، احتمالا مراحل پایانی انتقال آنتونی گوردون به ورزشگاه استمفوردبریج انجام خواهد شد. همچنین پی‌یر امریک اوبامیانگ نیز در آستانه انتقال به چلسی قرار گرفته و احتمالا به زودی وارد لندن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا