ساپینتو در ایران محروم نیست؛ محرومیت 30 روزه در پرتغال!

حاشیه های فوتبالی : مدیر رسانه‌ای استقلال درباره محرومیت 30 روزه ساپینتو که توسط دادگاهی در کشور پرتغال صادر شده است؛ توضیحاتی را ارائه داد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

ساپینتو در ایران محروم نیست؛ محرومیت 30 روزه در پرتغال!

صبح امروز خبری عجیبی درباره سرمربی استقلال منتشر شد. طبق خبری که توسط رسانه‌های ایرانی ترجمه شده بود، سایت پرتغالی فوتبال 365، خبر داده بود شورای انضباطی (CD) فدراسیون فوتبال پرتغال (FPF) امروز مجازات یک ماه زندان ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق موریرنزه را به دلیل اظهاراتی که در مورد یک سرباز ارتش پرتغال در ماه مه انجام داد؛ تایید کرده است.

این مسئله باعث واکنش سرمربی آبی‌ها در نشست خبری امروز شد. ساپینتو در بخش‌هایی از این کنفرانس گفت: در پرتغال به من گفتند من کاری را در جریان بازی انجام دادم که اینگونه نبود. این خبری است که همه‌جا درباره آن نوشته شده که اشتباه بوده است. در کنفرانس خبری (پرتغال) من صحبتی را مطرح کردم که واقعا ناعادلانه بود و پلیس دروغ گفته است. این چیزی است که درباره کنفرانس بوده و پایان یافته است.

سپس در پایان نشست خبری، محمدحسین زرندی، مدیررسانه‌ای استقلال توضیحاتی را در این خصوص مطرح کرد. او گفت: چیزی که من دیدم و با آقای ساپینتو صحبت کردم، به نظر می‌رسد مقداری در ترجمه آن خبر اشتباه صورت گرفته است. بحث 30 روز محکومیت، درباره تعلیق ایشان در نشستن روی نیمکت مربیگری بوده است. صحبت‌های دیگری مطرح شد که اصلا درست نیست.

وی ادامه داد: هم آقای ساپینتو پیگیر موضوع هستند و هم وکیل ایشان روی پرونده کار می‌کنند. آن حکم اولیه بوده و قابل اعتراض و رسیدگی است که ممکن است رأی آن نیز تغییر کند.

زرندی در پایان گفت: یک‌سری اصطلاحات و کلمات دیگر را در فضای مجازی دیدم که کاملا نادرست و اشتباه است. آن 30 روز تعلیق بابت نشستن ایشان روی نیمکت در لیگ پرتغال بوده است و هیچ ربطی هم به فوتبال ایران ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا