کُنده: همه باید بارسلونا را جدی بگیرند و بترسند

حاشیه های فوتبالی : ژول کنده معتقد است که بارسلونا تیم کامل و خطرناکی است و همه حریفان باید از رویارویی با بارسا نگران باشند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

کُنده: همه باید بارسلونا را جدی بگیرند و بترسند

بارسلونا فردا شب در نوکمپ و از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان میزبان ویکتوریا پلژن است. بارسا شروع خوبی در فصل جاری داشته و پس از سه پیروزی متوالی حالا قصد دارد شروعی قاطعانه در لیگ قهرمانان داشته باشد.

ژول کُنده، مدافع فرانسوی جدید بارسا، در نشست خبری این بازی گفت:« همه برای شروع لیگ قهرمانان هیجان زده‌ایم و انگیزه بالایی داریم. هر بازیکنی دوست دارد در لیگ قهرمانان به میدان برود و برابر ویکتوریا پلژن هدفی جز پیروزی نداریم. تمرکز کامل تیم روی بازی فرداست. شرایط خودم نیز خوب است و البته هنوز باید خودم را با سبک بازی بارسلونا وفق بدهم. در بارسا کاملا راحتم و به خوبی نیز از من استقبال شد. می خواهم همچنان یاد بگیرم و پیشرفت کنم.»

کُنده ادامه داد:« دو بازی را به خاطر مشکل ثبت قراردادم از دست دادم ولی به باشگاه اطمینان کامل داشتم. حالا هم خیالم راحت است و تنها به فوتبال فکر می کنم. خوشبختانه بارسا امسال به خوبی تقویت شده و مدعی همه جام ها هستیم. وقتی برای بارسا بازی می کنید، باید برای فتح لیگ قهرمانان و دیگر جام ها بجنگید.»

نیمکت نشینی های جرارد پیکه:« مطمئنم پیکه نقش مهمی در فصل جاری خواهد داشت. او یکی از کاپیتان هاست و حضورش در بارسا بسیار مهم است.»

توصیه های ژاوی:« ژاوی خواسته هایی متفاوت از من دارد. سبک بازی بارسا با سویا متفاوت است و می خواهم بازیکن مهمی برای تیم باشم. ژاوی از من می خواهد هم در دفاع و هم در حمله مشارکت کنم. او به من توصیه می کند تا از منطقه ام خارج شوم و به تیم در حملات نیز کمک کنم.»

سطح بالای رقابت در بارسا:« اصلا شگفت زده نشدم و می دانستم که بارسلونا در هر پست، دو یا سه بازیکن بزرگ دارد. تیم به خوبی تقویت شده و هر چه رقابت بیشتر باشد، به سود تیم خواهد بود.»

گروه مرگ لیگ قهرمانان:« گروه سختی است و باید به مصاف تیم های بزرگی برویم. این بسیار هیجان انگیز است. بارسلونا یک تیم کامل و مملو از استعدادهای بزرگ است و حس خوبی داریم. معتقدم حریفان باید از رویارویی با ما نگران باشند چون تیم خطرناکی هستیم. آنها باید بارسا را جدی بگیرند. مطمئنم که می توانیم به دور بعد صعود کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا