تن‌هاخ و بازیکنان منچستر رونالدو را نمی‌خواهند

حاشیه های فوتبالی : جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول، معتقد است که رونالدو دیگر جایی در منچستریونایتد ندارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

تن‌هاخ و بازیکنان منچستر رونالدو را نمی‌خواهند

کریستیانو رونالدو شرایط خوبی در منچستریونایتد ندارد و به دنبال جدایی است. او پس از غیبت در تور پیش فصل یونایتد، هفته گذشته به تمرینات برگشت و در بازی دوستانه مقابل رایو وایه‌کانو هم یک نیمه بازی کرد. رونالدو اما نیمه دوم ترجیح داد ورزشگاه را ترک کند که این باعث عصبانیت اریک تن‌هاخ، سرمربی یونایتد شد. او دیروز در مصاحبه خود از این رفتار رونالدو انتقاد کرد و گفت که هیچکس نباید قبل از اتمام بازی، ورزشگاه را ترک کند.

فوق ستاره پرتغالی قصد دارد به تیمی برود که در لیگ قهرمانان حاضر است ولی هنوز هیچ پیشنهادی برای او نرسیده و آینده اش در ابهام است.

جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول و تیم ملی انگلیس، در مورد شرایط رونالدو گفت:« من سال گذشته هم گفتم که بازگشت رونالدو به منچستریونایتد منطقی نیست. پیوستن رونالدو به یونایتد همیشه از نظر من عجیب بود و می دانستم به وضعیت فعلی دچار می شود. رونالدو فصل قبل خوب کار کرد و گل های زیادی هم برای یونایتد زد ولی او باید قبول کند که دیگر توانایی های گذشته را ندارد. همچنین تعجب کردم که او قراردادی دو ساله با یونایتد امضا کرد.»

کاراگر ادامه داد:« رونالدو هرگز نشستن روی نیمکت ذخیره ها را قبول نمی کند ولی هیچ فوتبالیستی نمی تواند با زمان مبارزه کند. او به زودی 38 ساله خواهد شد و دیگر رونالدوی سابق نیست. رونالدو همچنان یک گلزن بزرگ است ولی بعید می دانم با رفتارهای اخیر، اریک تن‌هاخ دیگر تمایلی برای حفظ او داشته باشد. متاسفم ولی رونالدو بین بازیکنان منچستر نیز محبوبیت گذشته را ندارد. مشکل بزرگ رونالدو اینجاست که هیچ تیمی هم او را نمی خواهد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا