تن‌هاخ دوران آژاکس فرقی نکرده

حاشیه های فوتبالی : دنی فن دبیک، هافبک هلندی منچستریونایتد معتقد است این تیم در ادامه مسیر باز هم عملکرد بهتری خواهد داشت. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

تن‌هاخ دوران آژاکس فرقی نکرده

شیاطین سرخ در اردوی اخیر خود در بانکوک و ملبورن نتایج خوبی گرفته و هواداران خود را به درخشش در فصل بعد زیر نظر اریک تن هاخ امیدوار ساخته اند. حالا دنی فن دبیک، هافبک هلندی پس از پیروزی 3-1 یونایتد مقابل کریستال پالاس در استرالیا، مدعی شد این تیم هنوز فضای زیادی برای پیشرفت در ادامه فصل دارد.

دنی فن دبیک گفت: “این اولین بار است که به ملبورن سفر می کنم و شخصا دیدن اینجا برایم فوق العاده بود. در هلند هواداران منچستریونایتد به اندازه اینجا زیاد نیستند و فضا بسیار خوب است. اریک تن هاخ همچنان همان آدم سابق است و رفتار او به عنوان سرمربی تغییر نخواهد کرد. من شباهت زیادی بین سبک بازی فعلی منچستریونایتد با آژاکس می بینم و فکر می کنم اریک تن هاخ کمک زیادی به تیم خواهد کرد.

امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد، اما بازیکنان نیز در این میان مسئولیت دارند. سرمربی خوب مهم است، اما مسئولیت اصلی با بازیکنان است، ما هر روز سخت کار کرده و گاهی اوقات دو بار در روز تمرین می کنیم. فکر می کنم ما در حال طی مراحل پیشرفت هستیم، هنوز به نقطه مورد نظر نرسیده ایم. فضای زیادی برای بهبود وجود دارد و فکر می‌کنم می‌توانید تفاوت شرایط فعلی با گذشته را ببینید، اما هنوز چند قدم بزرگ وجود دارد که باید برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا