علت اصلی اخراج توخل از چلسی؛ کریس رونالدو!

حاشیه های فوتبالی : روزنامه آلمانی بیلد در گزارشی می‌گوید مهمترین دلیل اخراج توماس توخل از چلسی مخالفت او با تلاش‌های تاد بولی برای جذب کریستیانو رونالدو بوده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

علت اصلی اخراج توخل از چلسی؛ کریس رونالدو!

باشگاه چلسی امروز شوک بزرگی به دنیای فوتبال وارد کرد و درحالی‌که تنها چند هفته از شروع فصل جدید می‌گذرد بعد از شکست 1-0 مقابل دیناموزاگرب سرمربی آلمانی‌اش توماس توخل را اخراج کرد.

روزنامه آلمانی بیلد در گزارشی مدعی است با اینکه چلسی علت اخراج توخل را کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اول لیگ برتر و در نهایت شکست غیرمنتظره مقابل دیناموزاگرب می‌داند ولی واقعیت چیز دیگری است. بر اساس این گزارش، مالک آمریکایی چلسی از چند ماه پیش به دلیل مخالفت‌های توخل با جذب کریستیانو رونالدو از دست او عصبانی بود و شکست دیشب تنها قطره آخری بود که کاسه صبر تاد بولی را لبریز کرد تا او درِ خروج را به مربی آلمانی نشان بدهد. در نهایت تاد بولی امروز اخراج توخل را تایید کرد. او تنها به یک جمله اکتفا کرد و گفت:” می‌خواهیم شروعی دوباره داشته باشیم”.

بیلد می‌گوید بحث‌های تابستانی بین تاد بولی و توخل همیشه پرتنش بود. در روزهایی از نقل و انتقالات تابستانی مالک چلسی مصمم بود رونالدو را به چلسی منتقل کند اما توخل هم در جبهه مقابل اصرار داشت که ستاره پرتغالی به کارش نمی‌آید. در نهایت توخل موفق شد حرفش را به کرسی بنشاند تا انتقالی که می‌توانست بزرگترین نقل و انتقال تابستانی باشد انجام نشده و کریستیانو در منچستر ماندگار شود.

همین هفته پیش بود که توخل در یک مصاحبه مطبوعاتی با غرور خاصی به خبرنگاران گفت در طول تابستان حضور فعالی در تصمیم‌گیری‌ها برای نقل و انتقالات داشته و هیچیک از خریدهای تابستانی چلسی بدون نظر مثبت او به خدمت گرفته نشدند. چلسی امسال تابستان 270 میلیون پوند برای خرید ستاره‌های جدید هزینه کرد.

بیلد در گزارش خود مدعی است تاد بولی از رفتار توخل در مذاکرات درون باشگاه ناراضی بوده و پشت صحنه تنش در روابط این دو روز به روز بیشتر می‌شد. تنشی که خودش را در نتایج چلسی در هفته‌های اخیر نشان می‌داد. در این گزارش ادعا شده که هفته گذشته بعد از شکست چلسی مقابل ساوتهمپتون، توخل در جلسه‌ای با مدیران چلسی با لحنی تند صحبت کرده و از شرایط تیمش انتقاد کرده است.

این در حالی است که در هفته‌های گذشته برخی رسانه‌ها در انگلیس مدعی بودند چلسی به توخل اطلاع داده که حاضر است درباره تمدید قرارداد با او صحبت کند. مذاکرات برای تمدید قرارداد توخل در مراحل اولیه قرار داشت اما این مذاکرات ظاهرا تلاشی برای آشتی بود که نافرجام ماند چرا که خط‌های مقدم نبرد در پشت صحنه همچنان بین جبهه توخل و تاد بولی فعال بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا