اشمایکل: منچستر بازیکنی بهتر از کاسمیرو را هم می توانست بخرد

حاشیه های فوتبالی : پیتر اشمایکل، اسطوره دانمارکی منچستریونایتد با انتقاد از انتقال کاسمیرو می‌گوید از اینکه باشگاه چنین تصمیمی گرفت تعجب کرده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اشمایکل: منچستر بازیکنی بهتر از کاسمیرو را هم می توانست بخرد

منچستریونایتد امروز با اعلام رسمی انتقال کاسمیرو ستاره برزیلی رئال مادرید، بزرگترین خرید تابستانی‌اش را انجام داد. اما برخی از کارشناسان فوتبال انگلیس و ستاره‌های سابق یونایتد از این انتقال راضی نیستند. پیتر اشمایکل، سنگربان قدیمی شیاطین سرخ یکی از این منتقدین است.

اشمایکل می‌گوید یونایتد باید به‌جای کاسمیرو بازیکنی به‌خدمت می‌گرفت که کارنامه‌ای ثابت‌شده در فوتبال انگلیس و لیگ برتر داشته باشد.

کاسمیرو با پیراهن رئال مادرید پنج بار فاتح لیگ قهرمانان شده و به‌عنوان یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی دنیا شناخته می‌شود. یونایتد با قراردادی 70 میلیون یورویی او را به‌خدمت گرفت و قرار است هفته‌ای 375هزار پوند به ستاره کارکشته برزیلی دستمزد پرداخت کند.

پیتر اشمایکل با انتقاد از تصمیم یونایتد برای ارائه قراردادی چهارساله و گران‌قیمت به بازیکنی با سن و سال کاسمیرو گفت:” از اینکه چنین بازیکنی جذب کردیم متعجبم. با توجه به مبلغ قرارداد و دستمزدی که رسانه‌ها می‌گویند من نمی‌دانم او با سنی که دارد بتواند انتظاری که می‌رود؛ برآورده کند یا خیر.

شاید بهتر بود موقتا و برای امسال کسی را جذب می‌کردیم که می‌دانستیم می‌تواند در لیگ برتر بازی کند و در تابستان بعدی بازیکنی مثل کاسمیرو را می‌خریدیم. در اینکه تماشای کسانی مثل کاسمیرو در یونایتد هیجان‌انگیز است شکی وجود ندارد ولی انتقال به این سرعت و با این شرایط جالب نیست”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا