درباره رونالدو خبر جدیدی وجود ندارد

حاشیه های فوتبالی : فابریزیو رومانو، شایعات اخیر درباره مقاصد احتمالی کریستیانو رونالدو را تکذیب کرد و گفت همه خبرهای اخیر درباره مقصد رونالدو پس از ترک منچستریونایتد، اخبار جعلی است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

درباره رونالدو خبر جدیدی وجود ندارد

فابریزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی، همه شایعات اخیر و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره مقصد بعدی کریستیانو رونالدو بعد از ترک باشگاه منچستریونایتد را بی‌اساس خواند.

کریستیانو رونالدو، اوایل تابستان امسال رسما از تصمیم خود برای ترک باشگاه منچستریونایتد پرده برداشت. از آن زمان تا امروز، بارها شایعات و خبرهایی درباره زمان رسمی جدا شدن او از شیاطین سرخ و تیم بعدی‌اش منتشر شد.
از چلسی و بایرن مونیخ گرفته، از رئال مادرید گرفته تا بارسلونا، از اسپورتینگ لیسبون تا این اواخر اتلتیکو مادرید، در واقع روزی نیست که شایعه‌ای درباره رونالدو و مقصد احتمالی‌اش در تابستان امسال منتشر نشود.
در میانه‌های این شایعات، یکی از خبرها که جلب توجه کرد احتمال بازگشت ابرستاره پرتغالی به تیم سابقش در کشور خود، اسپورتینگ لیسبون بود. شایعه‌ای که در زمان مطرح شدنش در هفته‌های اخیر بعد از مدت کوتاهی به حاشیه رفت تا نام تیم‌های بزرگتر اروپایی مطرح شود.

اما اخیرا بار دیگر موج شایعات درباره بازگشت رونالدو به اسپورتینگ بالا گرفت. فابریزیو رومانو نیست به این موج اخیر واکنش نشان داد و در ستون خود برای وب‌سایت کات‌آفساید نوشت:” بین کریستیانو و اسپورتینگ در حال حاضر هیچ ارتباطی وجود ندارد. این داستان، فیک‌نیوز است. وضعیت رونالدو عملا همان وضعیت 20 روز پیش است. کریستیانو می‌خواهد یونایتد را ترک کند و تن‌هاخ منتظر است تا فرصت دیدار او فراهم شود چون امیدوار است بتواند نظر کریستیانو را عوض کند”.

رونالدو چند روز پیش و با مطرح شدن موج اول شایعات درباره پیوستنش به اسپورتینگ، به خبری که یک رسانه پرتغالی مطرح کرده بود واکنش مستقیم نشان داد و آن را جعلی دانست. موج دوم شایعات درباره این انتقال حالا توسط رومانو تکذیب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا