پیشنهاد فلامنگو برای جذب الکسیس سانچس

حاشیه های فوتبالی : باشگاه برزیلی که پیش از این با یکی از بازیکنان اینتر توافق کرده است، در صدد جذب دیگر بازیکن اهل آمریکای جنوبی نراتزوری قرار دارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

پیشنهاد فلامنگو برای جذب الکسیس سانچس

باشگاه فلامنگو بعد از توافق با آرتورو ویدال هافبک اینتر، اکنون می‌خواهد هم‌تیمی او الکسیس سانچس را هم به برزیل ببرد.

قرارداد ویدال با فلامنگو به زودی از سوی باشگاه برزیلی اعلام رسمی می‌شود، انتقالی که 10 میلیون یورو از هزینه‌های جاری باشگاه اینتر برای فصل آینده می‌کاهد. این باشگاه اما قصد دارد یک لطف دیگر هم در حق اینتر انجام دهد و آن جذب دیگر بازیکن مازاد نراتزوری، الکسیس سانچس است.

طبق اعلام نشریه گاتزتادلواسپورت؛ فلامنگو آماده است که پیشنهادش به سانچس برای ترغیب او به بازی در این تیم را افزایش دهد و می‌خواهد به او سالانه 3.5 میلیون دلار بپردازد. باشگاه برزیلی برای تکمیل خریدهایش عجله دارد، چرا که تنها 10 روز دیگر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در برزیل مانده است. بنابراین انتظار می‌رود که پاسخ قطعی بازیکن به زودی اعلام شود.

خروج سانچس از فهرست بازیکنان اینتر می‌تواند فرایند طولانی شده در اختیار گرفتن دیبالا توسط نراتزوری را تسهیل کند، اگرچه سران این باشگاه میلانی عنوان کرده‌اند که در خط حمله جز سانچس باید خروجی دیگری هم داشته باشند – مثلا خواکین کوره‌آ – تا بتوانند دیبالا را به تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی اضافه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا