حقوق بیل با رفتن به لیگ آمریکا 95 درصد کاهش یافت

حاشیه های فوتبالی : ستاره ولزی پیشین رئال مادرید با رفتن به MLS درصد زیادی از حقوقی که در اسپانیا می‌گرفت از دست می‌دهد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

حقوق بیل با رفتن به لیگ آمریکا 95 درصد کاهش یافت

گرت بیل ستاره سابق رئال مادرید در ابتدای هفته جاری به آمریکا رفت و با تیم لس‌آنجلس اف‌سی قرارداد بست. او در بدو ورودش به این تیم با استقبال گسترده هوادارانی روبه‌رو شد که از دیدن ستاره پیشین تاتنهام به وجد آمده بودند.

رفتن از رئال مادرید به آمریکا، حال و هوای بیل را تغییر و او از نیمکت‌نشینی نجات خواهد داد. این جابجایی باعث خواهد شد که بیل شانس خود را برای حضور در جام جهانی 2022 قطر افزایش دهد چرا که با تداوم وضعیتی که در رئال مادرید داشت، مشخص نبود که کادر فنی ولز همچنان به او در ترکیب اصلی میدان دهد.

با این حال رفتن از رئال مادرید به MLS، باعث شد که حقوق بیل نسبت به چیزی که از باشگاه اسپانیایی دریافت می‌کرد به میزان 95 درصد کاهش پیدا کند که این مقدار به رقمی معادل 30 میلیون دلار در سال می‌رسد. بیل در رئال مادرید سالانه 33 میلیون یورو حقوق می‌گرفت اما اکنون حقوق او به 1.5 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. این رقم بیل را حتی در رده پردرآمدترین بازیکنان لس‌آنجلس اف‌سی قرار نمی‌دهد، چرا که بازیکنانی مانند خاویر هرناندس (چیچاریتو) یا کارلوس ولا سه تا چهار برابر او حقوق می‌گیرند.

با توجه به تفاوت زمانی برگزاری MLS و لیگ‌های اروپایی، بیل خیلی زود کار خود را در تیم جدیدش شروع و در تمرینات لس‌آنجلسی‌ها حضور پیدا کرده است. او این هفته مصاف تیمش در دربی لس‌آنجلس برابر گلکسی که با پیروزی 3 بر 2 هم‌تیمی‌های جدیدش بود را هم تماشا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا