اتلتیکو آب پاکی را روی دست رونالدو ریخت

حاشیه های فوتبالی : رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، شایعات اخیر درباره پیوستن کریستیانو رونالدو به این باشگاه را به‌صورت ضمنی رد کرد. اتلتیکو امسال برای جذب رونالدو پیشنهادی ارائه نخواهد کرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اتلتیکو آب پاکی را روی دست رونالدو ریخت

در روزهای اخیر موج جدیدی از شایعات درباره آینده کریستیانو رونالدو آغاز شده بود. شایعاتی که مدعی بود ستاره بزرگ پرتغالی در روزهای باقی مانده از فرصت نقل و انتقالات تابستانی به اتلتیکو مادرید خواهد پیوست. رقیب همشهری و تاریخی رئال مادرید، تیمی که رونالدو پربارترین سال‌های فوتبالی‌اش را در آن سپری کرده بود.

اما انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو، امروز به‌صورت ضمنی این شایعات را رد کرد تا آینده کریستیانو همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد. سرزو در صحبت‌هایش اشاره کرد که باشگاه او احتمالا نتواند میزبان رونالدو باشد.

کریستیانو رونالدو که مشتاق است فصل آینده در لیگ قهرمانان به میدان برود به دنبال باشگاهی جدید می‌گردد چرا که منچستریونایتد در فصل پیش رو در این تورنمنت حضور ندارد.

صحبت‌های رئیس اتلتیکومادرید ناظر بر این است که باشگاه اسپانیایی شرایط مالی لازم برای پرداخت دستمزد مدنظر کریستیانو را نخواهد داشت. اتلتیکو برای اینکه قوانین مالی لالیگا را نقض نکند همین حالا با شرایطی دشوار مواجه است و باید فکری به حال کسری بودجه ناشی از دستمزدهای بالای بازیکنانش بکند.

رئیس باشگاه اتلتیکو در جریان مهمانی شامی که با دعوت از بازیکنان اتلتیکو، در شهر مادرید، برگزار کرده بود درباره شایعات اخیر صحبت کرد. سرزو با زیرکی نامی از کریستیانو به زبان نیاورد ولی با اسلوبی دیپلماتیک، عملا نشان داد که باشگاهش قصدی برای یک خرید بسیار بزرگ نخواهد داشت.

انریکه سرزو درباره شایعات اخیر مبنی بر انتقال رونالدو به روخی‌بلانکو گفت:” سوال‌های سخت‌تر بپرسید. این سوال ساده‌ای است که می‌شود گفت جوابش قبلا داده شده. ما اینجاییم که شام بخوریم. در کنار تیمی فوق‌العاده و بازیکنانی بی‌نظیر و یک مربی درجه‌یک. ما همه چیز داریم. یک تیم بیشتر از این چه می‌خواهد؟”

اتلتیکو برای اینکه از قوانین فیرپلی مالی لالیگا تخطی نکند نیاز به بهبود وضعیت مالی خود دارد. این باشگاه در حال حاضر با کسری بودجه مواجه است و باید به بیلان مالی خود سر و سامان بدهد. روخی بلانکو در فرصت باقی مانده یا باید چند بازیکن خود را به فروش برساند یا منبع درآمدی جدیدی به لالیگا معرفی کند. با توجه به این شرایط، خرید پرخرج ستاره بزرگی مثل رونالدو، برای این باشگاه کاملا غیرممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا