استقلال با ۶۰۰ هزار دلار به دنبال جذب ژان کارلوس

حاشیه های فوتبالی : یک سایت برزیلی ادعا کرد که باشگاه استقلال برای جذب هافبک شاغل در سری B برزیل تلاش می‌کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

استقلال با ۶۰۰ هزار دلار به دنبال جذب ژان کارلوس

سایت «bolavip» گزارش داد که باشگاه استقلال با پیشنهادی حدوداً 600 هزار دلاری، به دنبال جذب ژان کارلوس هافبک تیم نائوتیکوی برزیل است.

این روزنامه نوشت: «باشگاه نائوتیکو روز پنجشنبه هفته گذشته، پیشنهادی از استقلال ایران برای ژان کارلوس دریافت کرد. این بازیکن که تا دسامبر 2022 (دی 1401) با نائوتیکو قرارداد دارد، شاید به باشگاهی در آسیای میانه منتقل شود که ابتدای سال هم پیشنهادی برای او ارائه کرده بود.

بهترین فصل کارلوس در این تیم به سال 2021 برمی‌گردد که او در 45 بازی توانست 13 گل و 12 پاس گل از خودش ثبت کند. این هافبک تهاجمی تاکنون 135 بار با پیراهن تیمبو (لقب نائوتیکو) به میدان رفته که 35 بار موفق به گلزنی شده و امسال با زدن هفت گل در 30 مسابقه، بهترین گلزن تیمش به شمار می‌رود.

ریکاردو ساپینتو که در سال 2020 هدایت واسکو داگاما را بر عهده داشت، سرمربی استقلال شده و می‌خواهد یک یا دو بازیکن برزیلی به خدمت بگیرد.

نائوتیکو بامداد یکشنبه در ادامه رقابت‌های سری B برزیل، به مصاف نووریزونتینو می‌رود که می‌تواند آخرین بازی ژان کارلوس در این تیم باشد».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا