بنزما مهارت‌هایی دارد که در بازی لوا نیست

حاشیه های فوتبالی : کینگزلی کومان، وینگر فرانسوی بایرن مونیخ، معتقد است که مقایسه کریم بنزما و روبرت لواندوفسکی با هم دشوار است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بنزما مهارت‌هایی دارد که در بازی لوا نیست

انتقال لواندوفسکی به بارسلونا و حضور او در یک لیگ با بنزما باعث شده است که این دو بازیکن بیش از پیش با یکدیگر مقایسه شوند.

این دو شماره 9 درخشان دنیای فوتبال در حال حاضر بهترین بازیکنان در این پست به حساب می‌آیند و درخشش آنها در چند فصل گذشته کمک زیادی به موفقیت رئال مادرید و بایرن مونیخ کرده است.

رقابت این دو بازیکن برای کسب عنوان آقای گلی و تاثیرگذاری قابل توجه در ترکیب رئال و بارسلونا می‌تواند بخشی از هیجان از دست رفته لالیگا پس از جدایی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را به این رقابت‌ها برگرداند.

کومان که پیش از این در بایرن با لواندوفسکی و در تیم ملی فرانسه با بنزما هم‌بازی بوده است، در پاسخ به سوالی درباره مقایسه این دو بازیکن با یکدیگر گفت:« انتخاب از بین آنها بسیار دشوار است چون ویژگی‌های بسیار متفاوتی با هم دارند. لواندوفسکی یک مهاجم داخل محوطه کامل است. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا در این پست است، اگر نگوییم که بهترین است. کریم هم ویژگی‌های در بازی‌اش دارد که لواندوفسکی از آنها برخوردار نیست.»

او با اشاره به درخشش این دو بازیکن در سیستم‌های مختلف اضافه کرد:« این بستگی دارد که شما با چه سیستمی بازی می‌کنید و به دنبال چه مهاجمی هستید. چیزی که مشخص و قطعی است این است که این دو بازیکن جزئی از بهترین‌های دنیای فوتبال هستند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا