رونالدو؛ قراردادت را فسخ کن و به فرانسه بیا!

حاشیه های فوتبالی : سمیر نصری، ستاره سابق فوتبال فرانسه، از کریستیانو رونالدو خواست در این فصل برای باشگاه المپیک مارسی بازی کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

رونالدو؛ قراردادت را فسخ کن و به فرانسه بیا!

آینده کریستیانو رونالدو هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در فاصله حدود یک هفته تا پایان پنجره تابستانی، مشخص نیست این ستاره 37 ساله و پرتغالی در کدام باشگاه بازی خواهد کرد. با توجه به غیبت شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان، این بازیکن تمایلی به ماندن در اولدترافورد ندارد، اما تلاش‌های رونالدو برای انتقال به تیمی جدید هنوز ثمربخش نبوده و در حقیقت هیچ باشگاه بزرگی هنوز برای خرید این ستاره پرافتخار اقدام نکرده است.

حتی در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به لیگ یک فرانسه و باشگاه المپییک مارسی منتشر شد که به سرانجام نرسید. اما سمیر نصری پیشنهاد داد این ستاره پرتغالی قراردادش را با منچستریونایتد فسخ کرده و به مارسی بیاید تا در کنار الکسیس سانچز بازی کرده و در این فصل در لیگ قهرمانان نیز به میدان برود.

سمیر نصری گفت: “من برای آینده کریستیانو رونالدو و باشگاه منچستریونایتد راه حلی دارم. به نظر من رونالدو می‌تواند قراردادش را با این باشگاه فسخ کند و آنها نیمی از دستمزد این بازیکن در فصل جاری را پرداخت کنند. در ادامه مارسی برای جذب تلاش می‌کند و بخشی از دستمزد رونالدو را خواهد داد و این‌گونه او می‌تواند در این فصل در لیگ قهرمانان نیز بازی کند. خط حمله مارسی با حضور بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و با الکسیس سانچز، خوب و قدرتمند به نظر می‌رسد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا