چلسی تلاش های خود را برای جذب اوبا ادامه می دهد

حاشیه های فوتبالی : مدیران چلسی همچنان امیدوار هستند که بتوانند پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم بارسلونا، را به خدمت بگیرند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

چلسی تلاش های خود را برای جذب اوبا ادامه می دهد

اوبامیانگ در فاصله چند ماه پس از پیوستن به بارسلونا در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد و مدیران چلسی همچنان در تلاش هستند تا او را برای بازگشت به لندن متقاعد کنند.
این مهاجم اهل گابن در فوریه سال جاری میلادی تصمیم گرفت لندن را به مقصد بارسلونا ترک کند و قراردادش را با آرسنال فسخ کرد تا در نوکمپ و تحت هدایت ژاوی به میدان برود.
با این حال جذب روبرت لواندوفسکی و رافینیا، تمدید قرارداد با عثمان دمبله، بازگشت آنسو فاتی از مصدومیت باعث شد که جای زیادی برای او در ترکیب این تیم نباشد و مدیران بارسا نیز با توجه به شرایط مالی این باشگاه، از فروش او استقبال می‌کنند.

چلسی پس از جدایی تیمو ورنر و روملو لوکاکو به صورت جدی به دنبال جذب یک مهاجم است و توماس توخل علاقه زیادی به همکاری دوباره با ستاره سابقش در بروسیا دورتموند دارد.
با این که گفته می‌شود دو باشگاه با یکدیگر به توافق رسیده‌اند اما اوبا هنوز بر سر بندهای شخصی با چلسی به توافق نرسیده است اما حالا فابریتزیو رومانو مدعی شد که چلسی هنوز امیدش را از دست نداده است و نهایت تلاشش را به کار گرفته است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این بازیکن را به صورت رسمی به استمفوردبریج منتقل کند.
بسیاری باور دارند که اتفاقی که این هفته برای اوبامیانگ و خانواده‌اش در بارسلونا رخ داد و سرقت از منزلش ممکن است روند انجام این انتقال را تسریع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا