وضعیت ناراحت کننده مربی سابق استقلال روی تخت بیمارستان

حاشیه های فوتبالی : در ادامه مراحل درمانی بازیکن و مربی سابق استقلال تعداد زیادی از طرفداران و پیشکسوتان این تیم همچنان بابت وضعیت جسمانی او نگران هستند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

وضعیت ناراحت کننده مربی سابق استقلال روی تخت بیمارستان

تازه‌ترین تصاویر علی چینی روی تخت بیمارستان فیروزگر تهران که به دست حاشیه های فوتبالی رسید، مشخص می کند او همچنان در شرایط نامساعد جسمانی تحت درمان قرار دارد.

علی چینی که شنبه شب هفته جاری به دلیل وخامت وضعیت کلیوی به بیمارستان مراجعه کرده بود همچنان روی تخت بیمارستان درد می‌کشد. او که به دلیل نارسایی کلیوی به بیمارستان منتقل شده بود، همچنان در وضعیت قبلی بسر می‌برد. در ادامه مراحل درمانی چینی، کادر پزشکی بیمارستان فیروزگر این روزها برای این بازیکن سابق استقلال تزریق وریدی خون را تجویز کرده و کیسه کیسه خون به مربی سابق استقلال تزریق می‌شود.

علی چینی در گفت‌وگوی کوتاه با حاشیه های فوتبالی ضمن ابراز تشکر از پیام های طرفداران استقلال ابراز امیدواری کرد این بار هم مانند دفعات قبل با سلامتی از روی تخت بیمارستان برخیزد.

او که در شرایط نامساعدی قرار گرفته گفت: «درد شدیدی دارم ولی با مراقبت‌های ویژه در بیمارستان و زحمات کادر پزشکی مجموعه بیمارستان فیروزگر امیدوارم که هرچه سریعتر دوباره بهبودی‌ام را به دست بیاورم. باز هم می‌گویم که من تسلیم نمی‌شوم».

مجموعه رسانه‌ای حاشیه های فوتبالی برای علی چینی آرزوی سلامتی می‌کند و از درگاه خداوند منان برایش بهبودی هر چه سریع‌تر را مسألت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا