پیشکوت استقلال روی تخت بیمارستان

پیشکسوت استقلال از روی تخت بیمارستان گفت: متاسفانه سالهاست که با مشکل کلیوی درگیر هستم و بار دیگر به همین علت به بیمارستان مراجعه کرده‌ام. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

پیشکوت استقلال روی تخت بیمارستان

علی چینی بازیکن اسبق تیم استقلال که سابقه مربیگری در این تیم را هم دارد روز گذشته به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شد.

مربی سابق استقلال در گفت‌وگویی کوتاه با خبرورزشی در این باره گفت: «احتمال دارد مجددا نیاز به پیوند عضو داشته باشم. امیدوارم مشکل خاصی نباشد و دوباره بتوانم سلامتی‌ام را به دست بیاورم».

وی افزود: «متاسفانه سالیان سال است که درگیر این بیماری هستم. قبلا هم پیوند کلیه داشته‌ام و بارها و بارها در این سالها به خاطر این مشکل به بیمارستان مراجعه کرده‌ام و حالا هم دوباره به خاطر همین مشکل با درد فراوان در بیمارستان بستری شده‌ام.»

علی چینی روی تخت بیمارستان فیروزگر تهران

بازیکن اسبق استقلال گفت: «امیدوارم هرچه زودتر این وضعیت به خیر و خوشی تمام شود تا دوباره به جمع خانواده برگردم. در هر صورت من تسلیم تقدیرم».

ناگفته نماند؛ علی چینی در حال حاضر منتظر دریافت جواب آزمایش های مربوط به مشکل کلیوی اش است تا پزشکان برای درمانش اقدامات لازم را انجام بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا