سرخیو راموس: فصل هیجان‌انگیزی خواهیم داشت

حاشیه های فوتبالی : سرخیو راموس، مدافع پاری سن ژرمن، به درخشش در فصل جدید بسیار امیدوار است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

سرخیو راموس: فصل هیجان‌انگیزی خواهیم داشت

پاری سن ژرمن شنبه شب در چارچوب رقابت‌های هفته اول لیگ فرانسه در ورزشگاه خانگی کلرمون مهمان این تیم خواهد بود.

راموس که اکثر دیدارهای فصل گذشته را به دلیل مصدومیت دور از ترکیب این تیم سپری کرد، با قدرت تمام در تمرینات و دیدارهای تدارکاتی پیش فصل پی اس جی حاضر شد و به نظر می‌رسد که آماده است تا اتفاقات تلخ فصل قبل را جبران کند.

این مدافع اسپانیاییدر آستانه بازی برابر کلرمون به خبرنگاران گفت:« من از این که این فصل را با قهرمانی در سوپرجام فرانسه شروع کردیم بسیار خوشحال هستم اما مهم‌تر از همه این است که از نظر فیزیکی شرایط بسیار خوبی دارم. فکر می‌کنم که قرار است فصل بسیار هیجان‌انگیزی در پیش داشته باشیم.»

او همچنین درباره سیستم بازی پی اس جی برای فصل جدید اظهار داشت:« ما در حال حاضر بسیار خوب عمل کردیم اما نیاز به کمی زمان داریم تا اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاوریم و بتوانیم خودمان را با سیستم جدید و استفاده از دفاع سه نفره تطبیق دهیم. این سیستم به ما تعادل درستی می‌دهد. ما باید زودتر بال‌ها را ببندیم تا با آرامش بیشتری در خطوط پیش برویم. ما آرام آرام با نقاط ضعف و توانایی‌های یکدیگر آشنا خواهیم شد.»

راموس با تمجید از سرمربی جدیدی پی اس جی اضافه کرد:« من هنوز کمی با درک این زبان مشکل دارم اما فکر می‌کنم که همه ما به خوبی صحبت‌ها و سیستم مدنظر سرمربی را درک کردیم چون گالتیه مربی بسیار خوبی است. او مرد عاقلی است و ما باید بتوانیم ایده‌های او را در زمین بازی اجرا کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا