غلامرضا رفیعی : تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

حاشیه های فوتبالی : مشاور حقوقی سابق فدراسیون فوتبال با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از رییس سازمان صدا و سیما خواست به او فرصت دفاع کردن در برابر اظهارات احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال بدهند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

غلامرضا رفیعی : تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

احسان اصولی در برنامه های تلویزیونی از جمله برنامه ورزش و مردم و در پاسخ به این سوال مجری که آیا مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال در ماجرای پرونده گل گهر نقش داشته است؟ گفت:« فایل صوتی در این زمینه وجود دارد که همه آن را شنیدند که این مایه تاسف است و باید در وقت خود و به جای خود مورد بررسی قرار گیرد و…»

در پی این اظهار نظر غلامرضا رفیعی که به خاطر مصاحبه هایش همزمان با مهرداد سراجی مدیر عامل باشگاه سایپا با حکم محرومیت مواجه شد پیرامون این موضوع خطاب به رییس سازمان صدا و سیما نوشت: آقای دکترجبلی، در ۷۲ ساعت گذشته، شبکه های مختلف رسانه ملی در بخش‌های خبری و ورزشی به خصوص برنامه “ورزشگاه” به جناب آقای احسان اصولی عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال بطور یک طرفه آنتن و تریبون داده اند که با نقض حق دفاع و پاسخ اینجانب، مطالب کذبی را به اینجانب نسبت دهد؛ رسانه ملی با برگزاری یک مناظره، حریت، آزادگی و بی طرفی رسانه ای را اثبات کند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

گفتنی است در پرونده بازیکن خارجی باشگاه گل گهر ۷ امتیاز از این تیم کسر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا