اقدام هوشمندانه بازیکن رئال در نجات جان کولیبالی

حاشیه های فوتبالی : پزشک باشگاه الوکره از اقدام هوشمندانه ستاره سابق رئال در نجات جان بازیکن الوکره خبر داد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

اقدام هوشمندانه بازیکن رئال در نجات جان کولیبالی

هفته گذشته دیدار تیم های الریان و الوکره در لیگ ستارگان قطر شاهد اتفاقی ناگوار بود. عثمان کولیبالی لژیونر مالیایی تیم الوکره در دقیقه ۴۱ بازی به زمین افتاد و سکته قلبی کرد.

الریان شجاع خلیل زاده و الوکره امید ابراهیمی را در این فصل در ترکیب خود دارند و این بازی به نوعی دربی ایرانی های قطر به شمار می‌رفت در دقیقه ۴۲ مسابقه متوقف شد و با تصمیم داور این دیدار به تعویق افتاد. این بازیکن خارجی الوکره بعد از اقدام سریع کادرپزشکی از مرگ حتمی نجات پیدا کرد. امروز نشریه «الوطن» در گزارشی به سراغ این بازیکن رفت و از ۲۵ دقیقه مرگبار زندگی‌اش پرس‌وجو کرده است.

در بخشی از این گزارش نقش کلیدی خامس ستاره سابق رئال و همبازی کنونی خلیل زاده در الریان در نجات جان این بازیکن مالیایی مطرح شد. مختار شعبان پزشک الوکره در این زمینه گفت: «خامس رودریگس ستاره الریان در لحظه افتادن کولیبالی با اقدامی هوشمندانه و گرفتن سر این بازیکن به صورت صحیح باعث شده تا این بازیکن تنفس داشته باشد. کولیبالی در زمان افتادن بی‌هوش شده و نبضش بسیار ضعیف بود و این اقدام خامس باعث شده تا جان این بازیکن نجات پیدا کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا