پشت پرده عدم حضور پیکه در جشن تولد مسی

حاشیه های فوتبالی : جرارد پیکه در مراسم تولد ژاوی با حضور لیونل مسی و سایر بازیکنان قدیمی بارسلونا حضور نداشت و حالا دلیل آن مشخص شده است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

پشت پرده عدم حضور پیکه در جشن تولد مسی

لیونل مسی و جرارد پیکه دیگر روابطه خوبی با یکدیگر ندارند یا دست کم در حال حاضر آن‌ها دوستان صمیمی یکدیگر نیستند.

بعد از سال‌ها بازی کردن در کنار یکدیگر در بارسلونا، مسی و پیکه حالا و بعد از جدایی لیونل مسی از بارسلونا و رفتنش به پاری‌سن‌ژرمن دیگر هم‌تیمی یکدیگر نیستند و البته رابطه‌شان نیز سرد شده است.

این اتفاق در پی تابستان عجیب و غریبی که بارسلونا داشت و نتوانست فوق ستاره خود لیونل مسی را در نوکمپ نگه دارد، رقم خورد. در آن زمان جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس دسمتزدهای خود را کاهش دادند تا امکان ماندن مسی در بارسلونا که به دلیل شرایط مالی باید سقف دسمتزدهای خود را کم می‌کرد، فراهم شود. پیکه اما جزو بازیکنان سرشناسی بود که از کم کردن دستمزد خود امتناع کرد و این کار را وقتی انجام داد که مسی از بارسلونا جدا شده بود.

حالا رسانه‌های اسپانیایی از اینکه مسی هچنان از پیکه ناراحت است حرف می‌زنند، موضوعی که در برنامه تلویزیونی اونز به طور صریح به ان پرداخته شد.  می‌توان متوجه شد که چرا در مراسم تولد ژاوی که در چند روز اخیر در بارسلونا انجام شد و مسی و بوکتس وجوردی آلبا در آن حضور داشتند، خبری از جرارد پیکه نبود. البته موثق بودن این گزارش هنوز تایید نشده است و بیشتر در حد یک حدس و گمان است چون به نظر می‌رسد بخش عمده ناراحتی لیونل مسی متوجه مسئولان باشگاه بارسلونا و در راس آنها خوان لاپورتا رئیس این باشگاه است.

بارسلونا می‌توانست مسی را نگه دارد اگر با قرارداد حق پخش تلویزیونی که لالیگا برای باشگاه‌ها در نظر گرفته بود موافقت می کرد اما آن‌ها ترجیح دادند که با همدست شدن با رئال مادرید این قرارداد را نپذیرند و باشگاه را در شرایطی قرار دهند  که بازیکنی مثل لیونل مسی را از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا