تفاوت لبخند فوتبالیست هایی که ترمیم دندان داشته اند

حاشیه های فوتبالی : فوتبالیست‌ها به تدریج تلاش می‌کنند با مراجعه به پزشک‌های مختلف به ظاهر و سلامتی‌شان بیش از پیش برسند؛ یکی از این کارها ترمیم دندان است که چهره بسیاری از ستاره‌های فوتبال را دستخوش تغییر زیادی کرده. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

تفاوت لبخند فوتبالیست هایی که ترمیم دندان داشته اند

بهترین بازیکنان و مربیان بر این باورند که بهداشت دندان‌ها خیلی مهم است و بسیاری از آن‌ها هزاران پوند خرج می‌کنند تا دندان‌های سفید و مرتب داشته باشند.

به هر حال این غول‌های ورزشی که همیشه در معرض دید عموم هستند می‌خواهند چه در زمین بازی و چه خارج از آن ظاهر عالی داشته باشند. کریستیانو رونالدو، گرت بیل و فیلیپه کوتینیو جزو فوتبالیست‌هایی هستند که روی لبخند خود سرمایه‌گذاری کردند و واقعاً تصمیم‌شان هوشمندانه بود.

کریستیانو رونالدو

این روزها نیش اسطوره منچستریونایتد همیشه باز است و این هم به دلیل دندان‌های بی‌نقصش است. وقتی نوجوان بود و در منچستریونایتد بازی می‌کرد دندانهایش زرد و بدحالت بودند و لبخندش چنگی به دل نمی‌زد. اما پس از گذشت چند سال و به‌دست آوردن پول‌های زیادی که شیاطین‌سرخ و رئال مادرید به او می‌دادند جراحی اصلاحی انجام داد، سفیدشان کرد و حالا مثل سوپراستارها می‌خندد.

گرت بیل

گرت بیل هم مانند رونالدو به خوبی می‌دانست که با ورود به دنیای سوپراستارها و شناخته شدنش به عنوان استعدادی جهانی باید روی ظاهرش سرمایه‌گذاری کند. زمانی که نوجوان اعجوبه رنگ‌پریده‌ای بود آفتاب می‌گرفت و رنگ پوستش را بهتر می‌کرد اما این دندان‌هایش بودند که به او چهره‌ای بهتر بخشیدند. دندان‌هایی که زمانی به آن‌ها کم‌توجهی زیادی می‌کرد، حالا سفید مرواریدی هستند و به خوبی با رنگ پیراهن رئال مادرید و تاتنهام هماهنگ شدند.

فیلیپه کوتینیو

اغلب کودکان برزیلی که در ریودوژانیرو بزرگ می‌شوند بدون دسترسی به دندان‌پزشکان خوب، دندان‌های ضعیف و نامرتبی دارند. فیلیپه به محض بزرگ شدن، دندان‌هایش را سفید کرد و مرتباً مقابل خبرنگاران در کنفرانس‌های مطبوعاتی و برای عکس‌های قابل انتشار در شبکه‌های اجتماعی لبخند می‌زند و دندان‌های مرتبش را به رخ می‌کشد. این بازی‌ساز برزیلی از لیگ برتر هم چندان دور نیست و به زودی هواداران لیگ برتر می‌توانند با ورودش به استون ویلا به عنوان بازیکن قرضی، دندان‌های او را از نزدیک ببینند.

رونالدینیو

بهترین بازیکن سابق جهان کمی دیر به سراغ دندان‌پزشک رفت. در تمام دورانی که رونالدینیو در مستطیل سبز بازی می‌کرد دندان‌هایش سوژه بود، نه فقط به خاطر ظاهر نامرتب‌شان بلکه به این خاطر که از خورشید هم زردتر بودند. حالا ولی رونالدینیو باید بیشتر بخندد. نه اینکه هروقت در زمین بازی می‌کرد لبخند به لب نداشت! به نظر شما از اینکه زودتر به فکر درست کردن دندان‌هایش نیافتاد پشیمان نیست؟

روبرتو فیرمینو

به نظر می‌رسد که فیرمینو پیش دندانپزشک هم‌تیمی سابقش کوتینیو رفته؛ آنطور که از عکس‌هایشان پیداست! این مهاجم تیزپا از زمانی که به لیورپول آمده منطقه را نورانی کرده است! در واقع احتمالاً دندان‌های فیرمینو درخشان‌ترین دندان‌های شناخته شده برای بشر هستند و امسال شاهد درخشان‌تر شدن ورزشگاه‌های لیگ برتر به کمک دندان‌های فیرمینو بوده‌ایم.

برندان راجرز

حتی مربیان هم از تلاش برای داشتن ظاهری آراسته بی‌نصیب نیستند. برندان راجرز سرمربی لسترسیتی که هدایت چند باشگاه بزرگ را بر عهده داشت حالا دندان‌های سفید و بی‌نقصی برای خودش ترتیب داده است. این مرد اهل ایرلند شمالی در کنفرانس‌های مطبوعاتی قبلی‌اش لبخندهایی با دندان‌های پوسیده می‌زد که باعث می‌شد پس از تماشا به سرعت به سراغ نخ دندان و مسواک برویم. اما در سال‌های اخیر دندانهای راجرز مثل ترکیب لسترسیتی می‌درخشد و برق می‌زند.

یورگن کلوپ

واقعاً انگار در آب آنفیلد چیزی وجود دارد! تیم‌های فوتبال کلوپ خیره‌کننده هستند اما لازم بود که دندان‌هایش تمیزتر شوند. کلوپ تصمیمش را گرفت؛ با دندان‌های پوسیده رفت و با لبخندی درخشان و سفید برگشت. تمام طول فصل دندان‌های مرواریدی سفید کلوپ در معرض نمایش بودند. نه تنها سفید شدند بلکه به نظر می‌رسد روی آن‌ها روکش هم گذاشته است.

گری لینکر

اسطوره سابق اسپرز و انگلیس در دوران بازیگری خود دندان‌های بدی نداشت، فقط کمی صیقل نیاز بود. لینکر اکنون در حال اجرای برنامه «Match Of The Day» مجموعه درخشان و سفیدی از دندان‌هایش را به نمایش می‌گذارد. گزارش شده است که این شخصیت تلویزیونی حدود 500 پوند برای سفید کردن دندان‌هایش به بهترین دندانپزشک خیابان هارلی پرداخت کرد. نتیجه که واقعاً خوب از آب درآمد.

ژوزه مورینیو

مربی رم، ژوزه مورینیو بسیار به بهداشت دهان و دندان اهمیت می‌دهد و اصرار میکند که تیمش به طور مرتب نزد دندانپزشک برود. زمانی که این سرمربی پرتغالی به اولدترافورد آمد کل تیم را برای چکاپ به دندانپزشکی فرستاد. گفته می‌شود که در چلسی هم همین کار را کرده است، زیرا معتقد است که دندان‌های خوب روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. در حالی که هیچ مدرک علمی برای اثبات این موضوع وجود ندارد، مجله بریتانیایی پزشکی ورزشی در مطالعه‌ای که به تازگی انجام داده ادعا می‌کند که سلامت دندان فوتبالیست‌ها ضعیف است و بر عملکرد آن‌ها اثر می‌گذارد. و ما کی باشیم که با «آقای خاص» که عناوین زیادی برای باشگاه‌های مختلف به‌دست آورده، مخالف باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا