بازی فولام و بلکپول با مرگ یکی از هواداران متوقف شد

حاشیه های فوتبالی : یکی از هواداران تیم فوتبال فولام حین تماشای بازی تیم محبوبش در ورزشگاه خانگی این تیم دچار ایست قلبی شد و جان سپرد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بازی فولام و بلکپول با مرگ یکی از هواداران متوقف شد

آمار ابتلای هواداران فوتبال به حملات قلبی در انگلیس نگران کننده‌تر از قبل شد. برای چندمین بار در فصل جاری سکوهای یک ورزشگاه فوتبال شاهد حضور اورژانسی پزشکان بین هواداران برای رسیدگی به وضعیت هواداری شدند که دچار ایست قلبی شد.

این اتفاق شب گذشته (شنبه) در جریان بازی خانگی تیم فوتبال فولام با بلکپول در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال انگلیس موسوم به چمپیونشیپ رخ داد که در آن یکی از هواداران تیم فولام به نام پل پریش، حین تماشای بازی در ورزشگاه کریون کاتج شهر لندن به ایست قلبی دچار و به بیمارستان انتقال داده شد.

در نتیجه این اتفاق بازی زمانی که یک – یک مساوی بود، برای ۴۱ دقیقه متوقف شد و این در حالی بود که پزشکان هر دو تیم خودشان را روی سکوی «همراسمیت» به پریش رسانده بودند تا به وضعیت او رسیدگی کنند. با وجود تلاش پزشکان و انتقالش به بیمارستان، هوادار فولام جان سپرد. باشگاه فولام نیز با انتشار بیانیه‌ای ضمن ابراز تأسف بابت اتفاق رخ داد، درگذشت هوادارش را تأیید کرد.

حادثه غم‌انگیز درگذشت هوادار فولام، یکی از سه حادثه اورژانسی پزشکی بود که در جریان بازی‌های روز گذشته رقابت‌های دسته‌های پایین‌تر فوتبال انگلیس رخ داد. در حادثه‌ای مشابه در جریان بازی تیم اولدهام برابر راچدیل در دسته چهارم فوتبال جزیره نیز، تیم‌ها مجبور به ترک زمین بازی شدند. حادثه دیگر هم درست پیش از پایان بازی در نیمه اول مصاف تیم‌های ویکام واندررز و میلتون کینس دانز در دسته سوم فوتبال انگلیس رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا