جزئیات سرقت از خانه بازیکن منچستریونایتد

حاشیه های فوتبالی : سرقت از خانه ویکتور لیندلوف مدافع سوئدی منچستریونایتد بار دیگر نشان داده خانه‌های بزرگ فوتبالیست‌ها با سیستم‌های امنیتی هم آنچنان که باید امن نیست. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

 

جزئیات سرقت از خانه بازیکن منچستریونایتد

همسر ویکتور لیندلوف و فرزندانش در خانه بودند که سارقین به خانه آن‌ها حمله کردند. همسر این مدافع، مایا لیندلوف خبر این حادثه ترسناک که در چهارشنبه شب اتفاق افتاد را در اینستاگرامش پست کرد.

سرقت و فرار

وقتی سارقین در شهر منچستر به خانه آن‌ها حمله کردند، مایا و دو فرزندش مجبور بودند در اتاقی پنهان شوند و در را روی خود قفل کنند. مدافع ۲۷ ساله منچستریونایتد در آن زمان مشغول بازی با برنتفورد بود و به تیم کمک کرد تا بازی را با پیروزی ۳-۱ تمام کنند. مایا که در کار تجارت است در اینستاگرامش نوشت: «هنگام بازی ویکتور در چهارشنبه شب به خانه‌مان در منچستر حمله شد. من با دو فرزندمان در خانه تنها بودیم و توانستیم قبل از ورود آن‌ها به منزل در اتاقی پنهان شویم و در را قفل کنیم.»

او گفت که در آن لحظه دلهره‌آور خیلی ترسیده بودند و با خانواده فعلاً در سوئد ساکن شده‌اند. مایا که با ویکتور در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرده بود در ادامه نوشت: «حال ما خوب است اما واقعاً لحظه ترسناک و دلهره‌آوری برای من و بچه‌ها بود. ما فعلاً در سوئد هستیم و وقتمان را با خانواده‌های‌مان می‌گذرانیم.»

حمایت باشگاه

باشگاه منچستریونایتد از این خانواده حمایت می‌کند و تاکید کرده که لیندلوف برای بازی بعدی مقابل وستهام از ترکیب خارج خواهد بود. رالف رانگنیک سرمربی تیم هم گفت: «من در پرواز برگشت به لندن و همینطور امروز صبح با او مفصل صحبت کردم. ما برای ۲۰ تا ۲۵ دقیقه با هم حرف زدیم و او برایم توضیح داد که چه اتفاقی دقیقاً افتاده، و چه حادثه آسیب‌زایی بوده، خصوصاً برای همسر و پسر ۳ ساله‌اش. او به من گفت که در حال حاضر لازم است در خانه بماند و دلش نمی‌خواهد همسر و بچه‌ها را تنها بگذارد. من کاملاً او را درک میکنم و خودم هم پدر دو فرزند هستم. ما توافق کردیم که او در بازی بعدی حضور نداشته باشد.»

در بیانیه باشگاه آمده است: «می‌توانیم تأیید کنیم که در جریان بازی ویکتور با تیم برنتفورد به خانه‌اش حمله شده است. خانواده او که در آن زمان در خانه بودند آسیبی ندیدند اما به وضوح شوکه شدند. این تجربه ناراحت‌کننده‌ای برای آن‌ها بود و همینطور برای ویکتور که بعد از بازی از جریان باخبر شد، و باشگاه به تمامی از آنها حمایت می‌کند. از همه می‌خواهیم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند با پلیس تماس بگیرند.»

همچنین انتظار می‌رود که در بازی مقابل وستهام، جیدن سانچو هم در بازی حضور نداشته باشد. او بازی با برنتفورد را از دست داد تا در مراسم خاکسپاری یکی از اعضای خانواده‌اش شرکت کند. رانگنیک می‌گوید: «او روز چهارشنبه در مراسم خاکسپاری شرکت کرد و این اتفاق هنوز هم تأثیر شدیدی روی او دارد. مطمئن نیستم که برای بازی فردا آماده باشد. عضو مهمی از خانواده‌اش را از دست داده، کسی که یک عمر به او نزدیک بود. من باید منتظر باشم و قبل از تمرین و بعد از تمرین با او صحبت کنم و بعد تصمیم بگیرم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا