آلفونسو به علت مشکل قلبی قادر به همراهی بایرن نیست

حاشیه های فوتبالی : ستاره بایرن مونیخ دچار التهاب عضله قلبی شده و حالا نمی تواند تیمش را تا چندین هفته همراهی کند. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

آلفونسو به علت مشکل قلبی قادر به همراهی بایرن نیست

آلفونسو دیویس ستاره بایرن مونیخ به دلیل مشکل قلبی اجازه شرکت در تمرین این تیم را به دست نیاورد.

دیویس مدافع کانادایی چندی پیش به کرونا مبتلا شد و رسانه‌های آلمانی از این نوشته اند که حالا نشانه‌هایی از التهاب عضله قلب دارد و به همین دلیل پزشکان بایرن‌مونیخ اجازه تمرین با تیم اصلی را به این بازیکن نداند.

این بازیکن ۲۱ ساله در پست دفاع و وینگر چپ درخشش زیادی در تیم بایرن داشته و یکی از بهترین بازیکنان این تیم به شمار می‌رود. با این حال بایرن تا چند هفته او را در اختیار نخواهد داشت. یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن در این مورد گفت: «در جریان معاینه‌ای که روی هر بازیکنی که کووید-۱۹ داشته، انجام می‌شود، علائمی از التهاب خفیف قلب را در دیویس مشاهده کردیم.»

ناگلزمن البته در این مورد که مشکل قلبی دیویس از عواقب ابتلای او به ویروس کرونا هست یا نه، نظری نداد. او ادامه داد: «ما دقیقاً نمی‌دانیم این مشکل قلبی از کجا نشأت گرفته است. دلایل زیادی برای این نوع التهاب وجود دارد که می‌تواند ناشی از وجود نوع خاصی از ویروس در بدن انسان باشد، چه ویروس کرونا چه ویروسی دیگر. آلفونسو در حال حاضر تمرینات خود را متوقف کرده و بنابراین در هفته‌های آینده در دسترس ما نخواهد بود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا